Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondolsz, segít a célunk...

Mit gondolsz, segít a célunk elérésében ha sokat gondolunk rá vagy csak hátráltat?

Figyelt kérdés

Szokták mondani hogy álmodozás a tudás megrontója. Tudom hogy ahhoz hogy történjen valami tenni is kell.

Konkrét eset: Pár napja felfigyeltem egy lányra akit már azelőtt is ismertem és azóta minden nap gondolok rá (remélem nem hülyültem meg:S). Nem titkolom, tetszik és még járnék is vele de igazából nem is beszéltünk még csak köszönőviszonyban vagyunk merthogy tőlünk pár utcával arrébb lakik. Gondoltam rá hogy legközelebb valamilyen úton szóba elegyedek vele...

Ti is sokat gondoltok arra aki tetszik és még szituációkat is elképzeltek?


2010. jan. 27. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Segíthet, ha gondolkozol rajta, mert nem leszel annyira megzavarodva, ha egyszer beszéltek. Persze inkább tegyél a dolog érdekében :)
2010. jan. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én millió szituációt elképzeltem már millió témában. Lejátszom előre az eseményeket többféle verzióban. Kevesebb meglepetés ér, és jobban felkészült vagyok.
2010. jan. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bizonyos, ifjú életkorban ez jó, egészséges dolog, csak nem szabad ennél az állapotnál leragadni. :-)
2010. jan. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha pozitívan gondolsz rá,igen, ha negatívan,nem. Pl ha vki sikeres 1 területen, akkor ált a téma megszállottja, minden gondolata körülötte forog, íróknál is pl.
2010. jan. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!