Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » MIT tegyek ha a legjobb...

MIT tegyek ha a legjobb bnömmel kb március óta össze vagyok veszve?

Figyelt kérdés
Egyszer nagyon összevesztem vele de ö elkezdett lányokkal van és engem nagyon zavar hogy facebookon olyanokat irpgatnak hogy bff éstovább és most vissza akarom kapni mert ö egyébként tök jó fej és egy társaságközponti ember Segítsetek!!!!
2011. aug. 22. 20:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Nos, a magyarázatodból eddig annyit tudtam leszűrni, hogy vagy részegen írtál, vagy hiányoztál a suliból, amikor helyesírni tanultatok, de erre a kérdésre van egy nagyon-nagyon bonyolult válasz, ami az értelmi szintedet elnézve nem csodálom, hogy nem jutott eszedbe. Felkészültél? Kapaszkodj meg ! -> Béküljetek ki... Normális emberek, ha napokig nem is beszélnek, képesek egy idő után leülni és átbeszélni a problémát. Vagy üljetek össze inni. Az alkohol oldja a nyelvet és könnyebb megdumálni a dolgokat... feltéve, ha már ihatol alkoholt.:) A másik meg az, hogy piti összekapások nem tesznek tönkre egy barátságot, csak erősítik azt... a nézeteltérések egy jó kapcsolat koronáján éppúgy ékkövek lehetnek, mint a tökéletesen boldog pillanatok. Ha tényleg barátok voltatok, kibékültök és megdumáljátok, mi a gond. Vagy verekedjetek egyet és utána induljatok tiszta lappal !:D Ha meg nem vagytok képesek megoldani ezt, akkor sajnálattal közlöm, de nem voltatok eddig igazán barátok, így felesleges ragozni. Helyesírási szótárat meg ajánlom neked, édesaranyom, mert felfordul a gyomrom attól, amit általad olvastam -, illetve próbáltam elolvasni. Pf.
2011. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!