Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki légyszives irjon nekem...

Valaki légyszives irjon nekem egy rövid összefoglalást az emil és a detektivek c. könyvről?

Figyelt kérdés
A könyvről, ne a filmről! természetesen spoilerestül mindenestül!
2011. aug. 23. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Gondolom iskolához kell, akkor segítek =)


Emilt az első fejezetben anális problémával műtik, és mikor kiengedik a kórházból alig tud járni úgy fáj a segge. Sajnos amikor elájul hazafelé menet, egy hajléktalannak tűnő puncikobold ellopja az egyik heréjét. Sajnos Emil, aki nagyon szeret maszturbálni, ezt zokon veszi, és elhatározza hogy visszaszerzi. Idővel a másik heréje elkezd elevenen elrohadni, de ezt a nagy sietségben nem veszi észre. Megkezdődik a nyomozás, ám hamarosan kiderül, hogy a választ csak egy módon lehet megtudni. Be kell férkőzi a prostik közé! Ezért Emil egy hímk*rva lesz, a stricije pedig alekosz.

Emilt 2398 férfi b*ssza meg, plusz két ló, meg egy pegazus. Mire végére ér a nyomozásnak a seggét újra meg kell műteni ezért elmegy a klinikára, ahol megpróbálják bevarrni a lyukát. A doktor egyébként székletevő, ezt ki ne hagyd a fogalmazásodból/feleletedből! Mire bevarrják ánuszát, Emil egy furcsa dologra figyel fel: a doktor stresszlabdája valójában egy bazinagy, óriásira duzzadt here. Emil lesz*pja az orvost és visszaszerzi a heréjét. Boldogan élt míg meg nem verte a stricije.

Vége :)


Remélem segítettem!! 16/L

2011. aug. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért ehhez kell egy pihent agy, hogy valaki ennyit össze trollkodjon.

Ellopják a pénzét, aztán a végén elkapja a tolvajt.

2011. aug. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Gondolom háziolvasmányról van szó !

Olvasd ki !

Én aztán nem segítek -.-

2011. aug. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a szép mesét, de ilyeneket ne ide irj légyszi!


köszi a segitséget, egy kicsit részletesebbre gondoltam


nem nekem kell, én olvastam, csak régen és nem emlékszem a részletekre

2011. aug. 24. 09:49
 5/5 anonim válasza:
szia te nem tudnál segíteni?mert nekem is kéne az emil és a detektívek olv naplója..!!
2013. szept. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!