Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Valaki írna nekem egy rövid...

Valaki írna nekem egy rövid összefoglalást a Légy jó mindhalálig című könyvből?

Figyelt kérdés
Gyorsan kéne... Kb. Egy A/4 oldalnyi. Am nem házi csak kiderült ,hogy egy csaj akivel randizni fogok ő szereti a könyvet.. És lehetőleg ne a netről legyen... Köszi ha megcsinálod akkor meghálálom majd valahogy...
2010. máj. 2. 13:22
 1/9 anonim válasza:
Kisfiú elvesztett lutriszelvény miatt meghasonlik a felnőttek világával.
2010. máj. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ha küldesz nekem egy SMS-t akkor átküldöm e-mail-ban amit két hete irtam!
2010. máj. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne netről legyen...ezt tipikus tanári hozzáállás.Ha máshogy kérnéd nem hazugsággal,szívesen segítenék,de így nem.(bocsánat ha tévednék,előfordulhat)
2010. máj. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért pont mi csináljuk meg?oO ennyire lusta vagy?:D

Ott van a net... Nézzél ki egyet valamelyik oldalról és FOGALMAZD át a saját szavaiidal. Ha van egy kis eszed nem lesz nehéz hidd el. Ennyit csak megér a lány nem?!oO

Vagy ez már túl bonyolult lenne?:D

( csak nem kamu kérdés :P)

2010. máj. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

bocs ez egy nagyonnagy hazugság :S:(


1.)nézdmeg DVD-n és írdletemagad vayg olvasdell a röviditett változatot



2.) Neküldjél SMS-t mert lehet emeltdíjas (wow.tauri.hu, vagy metin2..) kell neki hogy kapjon kreditet..:D

2010. máj. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
elöző vagyok: amugy pontosan A/4 lapra, meg randin könyvről beszélgettek és felakarod neki olvasni..? ha már ezeken kivűl is miértnemjó a netes:D?
2010. máj. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nézd le a net-ről fogalmazd át saját szavaiddal, akkor nem lesz olyan, mint ha netről lett volna másolva......

Legalább megmozgatod picit az agysejtjeid... Miért egyébként ő kérte,hogy ne legyen netről másolva vagy mi?Mert ha nem akkor meg nem édes mind1,hogy honnan van írva?

Na Hajrá;):D

2010. máj. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oks köszi...Az smses meg bekaphatja...
2010. máj. 2. 15:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát ez nem semmi.Más írja meg helyetted?Már bocs, de ez így nem normális... Ha egy egyszerű fogalmazást nem tudsz megírni,akkor hogy fogod majd megállni az életben? Mindig másra fogsz támaszkodni(szülőkre)vagy mi?Írd csak meg szépen, és meglátod milyen jó érzés lesz,hogy ezt te magad írtad;)


[link] Itt vannak a fejezetek, itt leírja ,hogy miről szólnak... Nagyjából így tudni fogod.


[link] Itt meg egy összafoglaló :D


Ahogy más is írta már.Fogalmazd át saját szavaiddal Menni fog az!

Üdv.***

2010. máj. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!