Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csupa kudarc az egesz eletem!...

Csupa kudarc az egesz eletem! Nem tudok kimaszni a godorbol! Egyre tobbszor gondolok a halalra! Hogyan masszak ki ebbol?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 00:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mi a baj? Talán segíthetünk!
2011. júl. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Nem tudnam az osszes bajt felsorolni tehat koszonom erdeklodesed, diohejban megprobalom!

az egesz eletem! Amiota vagyok , koltozesek miatt barataim nincsenek, rengeteg multbeli serulesek! de rengeteg es nem kicsik! jelenleg az eletem egy mokuskerek nem tudok lepni, egy kapcsolatban vagyok amiben nem vagyok boldog nincs munkam nem tudok ki lepni ebbol a viszonybol a csaladom is ram zuditt mindent!

Munkam nincs mert semmi nem boldogit, nem tudttam annak idejen tovabb tanulni, nem volt ra lehetosegem ezt sem tudom feldolgozni, hogy semmit ero szar munkat vegezhetek ami nem en vagyok! Jelenleg semmibol de semmibol nem tudok erot meriteni!!! Anyira remenyetelen minden!

2011. júl. 24. 00:15
 3/23 anonim ***** válasza:

Részben át tudom érezni én is, és szerintem még nagyon sokan ezen a világon...

A munka kérdés sokunk életét megkeseríti (én ugyan tovább tanultam, de jelenleg szintúgy munkanélküli vagyok, magamat sem tudom eltartani, önértékelésem ezáltal 0).

Párkapcsolat szintén általános probléma... ha elég erős, és független vagy, akkor kiléphetsz belőle.. de én inkább a megoldás híve vagyok (bár szintén folyamatosan belebukok ebbe is, jelenleg ott tartok, hogy lemondok a saját családról is...)

Barátok... ... neveltetésből adódóan alapból visszahúzódó, mondhatni antiszociális lettem... próbálok belőle kimászni.. több kevesebb sikerrel... hisz rengeteg bánat forrása ez is....


és látod én csak az első hozzászóló vagyok... de!


egészséges vagyok, van 1-2 ember (akár család, testvér, 1-2 barát) aki szeret, és akiért az utolsó pillanatban is képes lennék összevakarni magam! Próbálok mindenbe kapaszkodni, (nem vagyok egy vallásos típus, de már imádkoztam is...), csak azt tudom tanácsolni, hogy hinni kell, nem véletlenül alakulnak így a dolgaink, és ha nem is tehetünk (bár sok mindenért igenis tehetünk) értük semmit, a lehető legjobban kell kezelni...

Nem véletlenül vagyunk itt, fejlődnünk, tanulnunk, jobbá válnunk kell... ezzel nem veszíthetünk semmit... fel a fejjel :)

2011. júl. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Koszonom, alapjaraton nekem is ilyen a hozza allasom mindenhez! en is hiszek abban, hogy minden okkal tortenik!De neha annyira elborul az agyam!

Te pont olyan tipusu ember vagy akibol sokat szeretnek magam melle!

Maradj ilyen amilyen vagy!

En is szurkolok neked, hogy tovabbra is tudj ilyen pozitiv es eros maradni!

2011. júl. 24. 01:41
 5/23 anonim ***** válasza:

Hogy vagy? :)


Szeretnék ajánlani Neked egy könyvet:

[link]


Legtöbb könyvesboltban is kapható, 3 részes. Nekem sokat segített.. azt hiszem most újra olvasom :)

2011. júl. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Szia!Mikor hogy! Tegnap este megint rajtam volt a bu csak negyszer bogtem! Ma jobban!

Ez a konyv online szerinted nem kaphato? mert sajnos nem vagyok magyarorszagon!:(

2011. júl. 25. 19:40
 7/23 anonim ***** válasza:

Uhh, nem tudom... de 17 nyelven jelent meg eddig, lehet a te országodban is van :) De utána nézek majd, hátha valahol postáznak külföldre.

Ma kezdtem el újra olvasni... picit megnyugtat :) most nekem is szükségem van rá.

2011. júl. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Postaznak biztos, alexandranal is, de nem eri meg nagyon sok a mosta koltseg! Viszont mar le irtam a nevet, es mikor megyek haza startbol megveszem mind a 4 kotetet!:) A cim alapjan mar latom en is imadni fogom, nagyon szerettem a hasonlo jellegu konyveket!

SZegenykem, nem eleg, hogy te is magad alatt vagy kicsit meg en is rad zuditom a hulyesegeimet!!!:S

2011. júl. 25. 21:32
 9/23 anonim ***** válasza:

De örülök! Nekem nagyon sokat jelent ez a könyv, sok mindenben segített :) A 4. kötetet ne vedd meg, mert azok ilyen hipnotizációs technikák, az első 3 az érdemleges :)

Hasonló gondjaim vannak jelenleg, totál véletlen tévedtem a kérdésedhez, mert amúgy nem szoktam bele nézni az ilyenekbe, de ha picit is segítek már megéri :)

2011. júl. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy! igen segitesz!!!Jo egy ertelmes emberrel beszelgetni, foleg, hogy latom hasonlo gondokkal es hasonlo mentalitassal is rendelkezunk!

Veletlenek peddig nincsenek! Lehet okkal talaltal ide:)

Ha gondolod te is meselhetsz, illetve ha szuksegedvan kiadhatod magadbol en is szivesen meghalgatlak, helyesebben el olvaslak:P

2011. júl. 25. 21:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!