Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott a legjobb barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a legjobb barátnőm? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mind2-en most értünk abba a korba hogy fiúk meg minden. Nekem volt először és én rá is figyeltem meg vele is találkoztam. én szakítottam vele és a bnőnek meg most van pasija és hát nagyon elhanyagol. én nagyon magam alatt vagyok (tényleg sokszor nincs kedvem élni) vol ilyen már velem de akkor ő mindig ott volt hogy megvígasztaljon de most hogy van barátja velem nem is törődik :S

komolyan semmi ötletem sincs hoyg mit tegyek és nagyon kéne a segítség és komolya válaszokat szeretnék.

előre is köszönöm

16/L


2010. jún. 21. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is ebbe a cipőbe voltam, mint most te. Volt a pasija és leszart. Aztán összevesztünk és azóta nem nagyon beszélünk, pedig nagyon szerettem. A többi barátnőmnek nem tudok megnyílni 100%osan. Fel a fejjel! Tanácsot nem tudok adni sajnos, talán azt, hogy próbáljátok megbeszélni.
2010. jún. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Beszéltél már anyuval, apuval, barátokkal? ha ez sem segít, írd ki az emailod/msn-ed/neved (ha mondjuk van fészbukod), én talán tudnék segíteni.
2010. jún. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm csak már nagyon kész vagyok és ez sokmindennek a kárára fog menni nálam
2010. jún. 21. 19:34
 4/11 A kérdező kommentje:

anyuval apuval annyira nem szeretek erről beszélni

az összes többi barátommal meg annyira nem akakok ilyenekről beszélni mert ők nem ismerik a legjobb bnőmet

2010. jún. 21. 19:35
 5/11 anonim ***** válasza:

Mért kelt sokakban életundort egy szakítás nem értem. .


Próbáld meg levezetni az energiád, és nem fogsz ezen agyalni--> fuss.

2010. jún. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

jöjjünk össze , azt majd foglalkozol velem:)


17f

2010. jún. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

a futás jó ötlet de nemrég műtöttek

a szakításon túl vagyok és nem az a bajom hogy nincs pasim hanem hogy nem tudom kivel megbeszélni a dolgaimat

2010. jún. 21. 19:40
 8/11 anonim ***** válasza:
mert ha a pasid lennék velem is megdumcsizhatnád.
2010. jún. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

ha így írod akkor még csak ennyit kéne ideírnod hogy a második randin úgy meg.asznám a pi.ádat hogy nem bírsz ülni egy hétig

köszönöm kedves vagy de asszem ezt visszautasítanám

2010. jún. 21. 20:04
 10/11 anonim ***** válasza:

Mondtad neki ezeket?

Mert szerintem kéne.

Ha nem érti meg, akkor olyan lesz, mint egy ismerősöm, folyton nyaggatja a barátait, ha nincs pasija, ha van, akkor beszélni sem lehet vele. Nem fain.

2010. jún. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!