Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek igaza van? L/14

Szerintetek igaza van? L/14

Figyelt kérdés
Bnőm felrakta Facebookra a tnapi bulis képeket. Az egyiken kicsit látszik a melltartóm. Természetesen egy csaj nem bírja megállni h ne szóljon be. Az egészben az a vicces h nekem a képen csak egy kicsi látszik a melltartómból,neki meg olyan képek vannak vannak feltéve amin a pasijával csókolózik meg olyanok h majd kibuggyan a melle a felsőjéből. Ő dumál nekem?!
2011. júl. 2. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ne akadj le ilyen pitiáner dolgoknál...
2011. júl. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

teremtsd le szépen,nyilvánosan. örülni fog :)

pár év alatt személyesen megtanultam,mond ki ,mit gondolsz (persze határokon belül.-ez belefér)

2011. júl. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már megvolt! Facebook üzenőfalra írtam neki egy kedves üzit. :D
2011. júl. 2. 20:18
 4/7 anonim ***** válasza:

grat!:)

Ha te nem mondod meg,talán senkise fogja...:/

2011. júl. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

először is lehet hogy én vagyok hülye de 14 évesen buli??

nálunk az ilyeneket durván lenézik..

másodszor.. ez annyira gyerekes facebook-on oltogatjátok egymást.. mondhatom szép világot élünk.

És még meg is kérdezed hogy igaza van-e?? szerintem sem kéne ilyen hülyeségeken leragadni..

L/17

2011. júl. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést."


Gyermeknevelés kategória, beszarás :)

2011. júl. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem a gyermeknevelés témakörben a kamaszokon belül volt úgyhogy nem értem mi a gond. Az üzimre annyit írt h nekem legalább nem látszik a fél melltartóm. Ehhez annyit tudnék mondani h nem a fele látszik csak egy kicsi a tetejéből. De most komolyan sztetek ez gázabb mint ha vki olyan kivágott felsőbe van h simán belátni?
2011. júl. 3. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!