Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá anyumékat,...

Hogy vegyem rá anyumékat, hogy elengedjenek diszkóba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves vagyok. Van egy barátnőm (ő is 15), 4 hónapja járunk, elég komoly a kapcsolatunk. Előttem bulizós fajta csaj volt, viszonz amióta járunk felhagyott az éjszakai életmóddal. Én nem csípem a diszkót annyira, lehet csak azért, mert irigy vagyok azokra akiket mindig odaengednek, és szerintem táncolni sem tudok jól, pár egy koszorúcskás partnerem azt mondta, hogy tudok táncolni.. Na szóval szeretném a barátnőmet azzal meglepni, hogy elmegyek vele diszkóba, ez a legnagyobb vágya, hogy velem táncolhassom.. Viszont anyuék nem engednének, mert nagyon féltenek, és egyrészt azért mert sportoló vagyok, és immár utánpótlás válogatott is. És zazt mondják, hogy a sport rovására menne... Pedig nem diszkóznék nap, mint nap csak 2 havonta maximum..

Tudnátok adni tippeket, hogy mivel győzzem meg őket? Köszönöm előre is.


2008. nov. 21. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszéld meg velük hogy te most vagy abban a korban amikor discoba szoktak járni a srácok. Ezt meg kell hogy értsék. Nem lehetnek annyira szívtelenek hogy nem engednek, csak azért mert féltenek. Ennyi erővel annyi minden mástól is félthetnének. Ha nem megy akkor egyszerűen szökj el és vállald a következményeket.


Sok sikert!!

2008. nov. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!