Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Meg akarnak...

Mit csináljak? Meg akarnak verni? Mit fognak velem csinálni?

Figyelt kérdés
Máma odajött hozzám egy negatív ismerősöm, és el akart hívni a WC-re. Persze csempét akartak velem számoltatni, de nem mentem, így már székestűl akartak elvinni, de pont akkor csengettek. Azt mondták, ha nem tudjuk le most, akkor majd csacsiavatón intézik el a végzősök. Nem tudom hogy védhetném ki őket. Stréber, szürkeegér típus vagyok, kis termetű, nem túl atletikus. Tippeket szeretnék, mivel kerülhetném el a megaláztatást, vagy amivel lerázhatnám őket. Nem akarok spicliskedni, nem akarok a szüleimre vagy a tanáraimra támaszkodni. Most kezdtem új iskolában, nem sok mindenkit ismerek, hát még olyat, aki megvédne.
2011. szept. 5. 15:47
1 2
 11/11 sashinka válasza:
Üsd ki na legnagyobb szályu fogát aki előszőr lép oda hozzád nem mindeggy úgy is megvernek hmmm akkor nem mindeggy így lehet ,hogy megszeppennek .(Ha nem öld meg)
2011. szept. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!