Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Léteznek-e szellemek? Többi lent

Léteznek-e szellemek? Többi lent

Figyelt kérdés

Már pár napja furcsa jelenségeket észleltem/láttam.

Éppen készülök az ágyba menni mikor két fehér átlátszó folt ment el előttem. És mikor már az ágyba voltam felnézek a plafonra és ott is látok egy olyat. A paplan alá bújtam és olyat éreztem mint ha valaki ott álna mellettem meg halk lépteket hallok. Szerintetek mi ez???


2010. máj. 2. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Velem is előfordult ilyen sokszor.

Meg olyan is volt,hogy hangokat hallottam.Ilyen szuszogós hangokat.:S Pedig akkor még csak hajnali 3-4 óra lehetett.

Vannak szellemek én hiszek bennük. Aki meg nem tapasztalt még ilyeneket, az természetesen úgy is szkeptikus marad ;)

(tudod hiszem ha látom:D)

Vannak visszatérő lelkek. De nem kell velük foglalkozni akkor egy idő után elmennek onnan.

2010. máj. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Aztán felébredsz és rájössz hogy nem Csodaországban vagy
2010. máj. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom h léteznek-e, de velem is történtek már furcsa dolgok.

Egyszer pl.:ugye tesóm meg az én szobám egymás mellett van. És egyszer amikor tesóm nem volt otthon épp mentem a szobámba aludni. Tesóm szobájából hallottam billentyűhangot, mintha vki gépelne, lassan benyitottam a szobába, odamentem a számítógéphez de sehol semmi.

Elég ijesztő volt, persze lehet csak az agyam kattogott :DD

2010. máj. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hiszem, ha látom, és látom, ha hiszem. Senki nem látott még rénszarvasokkal repülő szánon érkező télapót, mégis elhiszik a kisgyerekek, hogy úgy van. A biológia mai állása szerint egyetlen nyúlfajta sem tojik tojást, bár a kacsacsőrű emlős után bármi előfordulhat - mégis kisgyerekek milliói hisznek benne. Sőt, hogy elvonatkoztassunk a gyerekektől: Istent sem látta még senki.

De az ember néha beképzel dolgokat. Az álmok is így keletkeznek. Nem lehet mindent megmagyarázni; nem lehet mindent azzal sem megmagyarázni, hogy "biztos képzelődtél". Vannak kérdések, melyekre soha senki nem fog választ találni.

2010. máj. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ha kinézekek este a szobámból a nagy és sötét nappalira minden féle embereket látok hogy mennek össze vissza meg sétál meg az emeletről jön le a lépcsőn stb.

anya azt mondta hogy még nem szokta meg a szemem a sötétet :S

2010. máj. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1-2 évvel ezelőtt nagyon szerettem szellemes videókat meg dokumentumokat nézni de rájöttem semmi értelme


jelen pillanatban bármit is észlelek, próbálok rá magyarázatot találni

amúgy meg a képzeleted szüleménye - nyáron például a rengeteg recsegés, azért van az is mert lehül a sok anyag ami 30 fokos melegben felmelegedik és megijed az ember


sok kis apró dolog amire csak oda kell figyelni, amúgy én a szellemekben nem nagyon hiszek de nem tartom kizártnak a lézetésüket

2010. máj. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szellemek léteznek én ebben biztos vagyok de én nem hívnámőket szellemnek inkább test nélküli lélek tudom hogy ugyanazt jellenti de így pontosabban van megfogalmazva.Én ugy vagyok vele hogy ha 4 áves korodtol kezdve folyamatosan látod ezeket a foltokat, halod hogy beszélnek akkor egészen megszokod ... fogd fel ugy hogy ö is csak egy lény AKI NEM TUD NEKED ÁRTANI és ha beszélni akarsz vele,megtudni hogy mi a szándéka,mit akar tőled ajánlanám a szellem idézőtábla használatát bár ahoz több ember kell és ha neked ez égő nem feltétlenül kell mást beavatnod akkor simán megpróbálhatsz vele beszélni és most mondom ezt nagyon komolyan kell venni és nem szabad elviccelni. Ami még bejöhet az az astral proteksion ami mellesleg nagyon jó érzés (eröl bővebben olvashatsz a neten de mindent ne higy el mert a fele hüjeség). Ha érdekel még ezzel kapcsolatban valamit írj e-mailt nagyon szívesen segítek akárkinek: sasooo36@citromail.hu
2010. máj. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Paranormal Activity-t abban megtalálod a választ!
2010. máj. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az csak 1 film de jó film
2010. máj. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
velem is volt hasonló:bejövök a szobámba és csak úgy megpengetődik a gitár
2012. febr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!