Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki tudja sajnálni az ilyen...

Ki tudja sajnálni az ilyen embereket? A többi lentebb.

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam aki mindíg a legjobb ételeket eszi, de sokszor kér kölcsön, mert nem elég a fizetése. A napokban is áradozott hogy milyen finom ebédet főzött, és hogy milyen sokat, több kg hús megy el naponta a családban. Mond olyan ételeket amit már nagyon régen nem ettem, viszont én tudok a pénzemből valamennyit félrerakni. Szó szerint felzabálnak minden pénzüket.
2011. szept. 10. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

miért kéne sajnálni?

énis így vagyok. megjön a fizetés, három hétig a legfinomabb kajákat eszem, automatából veszem a kávét, energiaital, sör minden nap, a legjobb cigi. aztán az utolsó hétre annyi pénzem marad, hogy épphogy kitart fizetésig.

mér kéne, hogy sajnáljanak ezér? nekem így jó.

2011. szept. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sem nem kel sajnálni, de nem is kell elítélni. Egyszerű tudomásulvétel mellett napirendre kell térni afelett, hogy más és más az értékrendünk, más és más fontos az egyiknek, megint más a másiknak.

A legnormálisabb, ha tudjuk TISZTELETBEN TARTANI egy másik ember eltérő értékrendjét és nem ítélkezünk.


A konkrét példához annyit, hogy természetesen azért finoman fel lehetne hívni a munkatárs figyelmét arra, hogy addig nyújtózkodjon, amíg a takaró ér.

2012. júl. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!