Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jogosan haragszanak rám a...

Jogosan haragszanak rám a barátnőim?

Figyelt kérdés

Van egy strand, ahová majdnem az egész város jár, mert talán ez a legrégebbi strand itt a városban. A barátnőim többször hívtak már a nyár folyamán, hogy menjek velük fürdeni. Én eddig nem mentem, mindig volt más programom is.

Ők nem értik meg, hogy én miért nem megyek velük, azt gondolják, hogy haragszom rájuk. Pedig nem ezért!

1., nem igazából szeretem ezt a strandot, mert tele van emberrel, és nagyon össze vagyunk zsúfolva,

2., van egy lány a társaságban, aki nem a barátnőm, csak osztálytársam volt, és állandóan parancsolgat, majd ha "nem úgy ugrálunk, ahogyan ő fütyül", akkor leordítja a fejünket, majd megsértődik.

3., kicsit szőrös a hónaljam, és nem akarom, hogy meglássák a barátnőim, mert akkor tuti, hogy kinevetnének. Igazából erről nem beszéltem anyának, de nagyon zavar!

KÉRLEK, NE NEVESSETEK KI, MERT SZÜKSÉGEM LENNE A SEGÍTSÉGETEKRE!


2010. júl. 2. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Megértem a problémád^^

A 3. dolgon viszont lehet segíteni, borotva+hab, vagy Veet és egyből csak két dolog van(: Nem muszáj anyukádnak elmondani mert nem is olyan nagy dolog..

És annak a parancsolgatós lánynak pedig szólj bátra vissza..Egyből nem lesz akkor a pofája-.-"

Sztem az,hogy sok ember van csak előny "néha" mert akkor oldottabban lehet nevetni, mint amikor vagytok 16-an a strandon és az a 6 idegen azt figyeli mit csináltok(:

2010. júl. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

A sok embertől csak bulisabb...

A többieknek külön elmondhatod, hogy bocs, ezzel a csajjal te sehová, ne haragudjanak. Aztán ezen majd elgondolkoznak, ha akarnak.

Szólj anyukádnak bátran, mondd el, hogy ez téged nagyon zavar és menjetek el együtt egy kozmetikushoz, simán lekapja gyantával. Ne borotváld le!

2010. júl. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, hogy válaszoltál! Megpróbálom megfogadni a tanácsaidat!
2010. júl. 2. 16:34
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Én epillálom a hónaljam, így nem sűrűsödik.
2010. júl. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

nem.egyszerűen mondd meg nekik,hogy téged zavar,hogy az a csaj azt hiszi,hogy ő az atyaúristen.ha ő nem megy akkor te mész.ha meg megy akkor ne számítsanak rád.

sokkal jobb,hogyha sokan vannak mitha egy üres strandon kéne lenni ahol max.40-en vannak és nem lehet hülyülni,mert mindenki titeket néz.

borotva,gyanta,epilátor[kissé fájni fog.de ha előtte leborotválod és hagyod hogy nagyon kicsit vissza nőjjön akkor tűrhető lesz és legközelebb meg ne hagyd,hogy nagyon visszanöjjön és akkor nem fog fájni.]:)

2010. júl. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat, mindnyájan sokat tudtatok segíteni! És nagyon szépen köszönöm, hogy NORMÁLISAN válaszoltatok! Igazából azért írtam ki félve ezt a kérdést, mert attól tartottam, hogy valaki hü.yének fog nézni. Már elterveztem, hogy hogyan lesz: Édesanyám hamarosan hazaér a munkából, és megígérte, hogy elmegyünk fürdőruhát vásárolni, és akkor szóba hozom neki a témát, hogy engem nagyon zavar az a bizonyos 3. dolog! Ő nagyon jó anyuka, és biztos, hogy megérti. Utána lehet, hogy elmegyünk a strandra, de szerintem kipróbálunk egy másik strandot, aztán ha holnap jó lesz az idő, a barátnőimmel lemegyünk arra a BIZONYOS STRAND-ra, és akkor megmondom nekik, amit javasoltatok.

És beláttam, amit a tömeggel kapcsolatosan írtatok! Mégegyszer köszönöm a kedves válaszokat, és írni fogok, ha lett valami fejlemény az üggyel kapcsolatban!

2010. júl. 2. 17:31
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Én nem nézlek hülyének, nekem is voltak ilyen problémáim.

Elsőn nem tudok segíteni, a zsúfolt strand tényleg nem a legjobb. Engem zavar.. Szerencsére én tengerparton lakom, két nagy strand van itt, és általában oda megyek, ahol nincsenek olyan sokan. Csak olyanok, akiket nem ismerek.

Másodikon tudok segíteni:D Nekem is van egy osztálytársam, állandóan parancsolgat. Rám féltékeny és ok nélkül is cikizett, stb... De magasról lesz*rtam (bocsi), észrevette, és egy idő után már nem foglalkozott velem. Ha mond valamit az oszt. társad, csinálj úgy, mintha ott se lenne. Ha meg ordít, csak saját magát égeti le..:\

Harmadik az pedig a legegyszerűbb. Én már tavaly óta borotválom (persze télen nem, hogy ne legyen ott egy egész dzsungel nyárra), és anyukám még mindig nem tudja. De ha a Te Anyukád tényleg ilyen jó, az csak előny. Meg is mondhatod Neki, Neked is könnyebb lesz.

Remélem valamennyire tudtam segíteni. Szia:)

Amúgy hány éves vagy? Én olyan 12-14-nek gondollak. Amúgy ne szégyelljél kérdést föltenni, senki se tudja, hogy ki vagy:D


13/L

2010. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ, kedves Utolsó! Jó tippeket adtál! Különben én 13 éves múlottam márciusban.
2010. júl. 3. 08:45
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha van kedved, írjál nekem privit, és akár levelezhetnénk is! Várom a válaszokat!
2010. júl. 9. 15:46
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

1.Azon télleg nem sokat lehet segíteni mert hát azt nem mi döntjük el hogy hányan vannak a strandon....sajnos itt nálunk is rohadt(már bocs a kifejezésért)sokan vannak.

2.Azt az osztálytársadat magasról szard le.nem fogod azt csinálni amit ő mond..

3.neekem is ez a problémám ezért nem szeretek menni nekem is megértő anyukám de nem merek vele beszélni de t e neked sok sikart...)Remélem sikerülni fog...:)

13/L

2010. júl. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!