Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan haragszana...

Szerintetek jogosan haragszanak rám?

Figyelt kérdés

18 hetes terhes vagyok, holnap kell mennem másik városba (kb.20 km) a dokimhoz. Mivel kisfiamat nem tudom kire hagyni,így viszem magammal. Mikor végzek nem hazafele jövünk, hanem mivel a szüleim is abban a városban laknak elmegyünk hozzájuk, hogy a fiam is tudjon egyet aludni és hogy ne a kánikulában kelljen a nem klímás autóban autózni délben.

Viszont anyósom megkért, hogy menjek már érte holnap délután az ő anyukájához, ami egy 3. városban van, és az megint kb. 30 km tőlünk. Igen ám, de én csak holnap este érek rá, akkor jövünk haza, de már akkor sem szívesen autóztatnám még tovább a kánikulában a kisfiamat, arról nem is beszélve, hogy én is nagyon nehezen viselem a hőséget, így azt mondtam, hogy majd következő reggel, ha neki jó elmegyek, vagy még ma este.

Na de erre főleg a férjem azzal jött, hogy én nem vagyok még erre sem képes. Pedig szívesen elmentem volna, ha nem kellene a dokimhoz is mennem.

A másik, meg hogy mivel most a férjem nagymamájánál (dédinél) van anyósom, a férjem szerint nekem már csak dédi miatt is el kellene mennem, hogy lássa a dédunokát, mivel amúgy is nagyon ritkán járunk, legalább most EL KELLene MENNEM. És most a férjem még azt is a szememre vetette, hogy egyszer sem vagyok arra képes,hogy elmenjek meglátogatni a dédit, vagy hogy elvigyem hozzá a dédunokát, hogy megnézze. De hozzá kell tennem, hogy ő sem megy sose, és egyszer sem mondja, hogy na menjünk már nézzük meg hogy van dédimamama, csak engem kritizál, hogy én milyen ember vagyok. Pedig ha itt lakna a városban biztos elmennénk hozzá egyedül is a kisfiammal, de mivel 30 km-re lakik ne kívánja már el tőlem, hogy én egyedül menjek az ő nagyanyjához, hogy megmutassam neki az unokát.

Én ezeken a dolgokon teljesen kiakadtam.

Ti mit gondoltok, jogosan?


2010. júl. 13. 14:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Menjen a férjed az anyjáért és vigye ő a fiát. Elgondolkozhatna egy kicsit:S
2010. júl. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%

hát szeritm este már nem lesz ennyire meleg,és gondolom le lehet húzni a kocsi ablakát is!

nem értem jön a doki az estéhez ha oda de. mész!

de aúgy te tudod,h akarsz-e menni vagy em!

2010. júl. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Én meg azon akadtam ki, hogy minek szülsz neki egy második gyereket is...
2010. júl. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Sztem neked van igazad, az első a gyerek, nem a férjed nagyanyja , oda máskor is eltudtok menni:)
2010. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

2. vok!most esik le!

oda fele is eltudott menni valahogy!

vissza fele már nem tud?

vagy elvan kényelmesedve?

gondolom nyugdijjas?!

akkor meg ráér!

2010. júl. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem teljesen jogos a mérged!Elég érdekes ember a férjed is(már bocsi)!Ő nem töri össze magát,hogy elmenjen!örülne,ha ezt is levennéd a vállárol!Tipikus férfi viselkedés!Nagy részüknek nyüg a rokoni látogatás!Amúgy az anyósod sem tudom,hogy kérhet ilyet tőled!Én 31hetes terhes vagyok,de amióta tudja a család,ott kímél ahol tud(igaz én veszélyeztetett voltam,de már azért nem kell annyira babusgatni)Ne törődj az ilyen megjegyzésekkel,te csak magatokra vigyázz!!Anyuka meg oldja meg maga!!Vagy menjen el érte a pici fia!Boldog babavárást kívánok:)
2010. júl. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem megértőek, az is biztos.

Kül. sem azt mondtad, h nem viszed el, csak azt, h következő reggel...

2010. júl. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Neked van igazad.Tényleg elgondolkozhatna a férjed.Egyébként jól meg vagytok?Jó apa?
2010. júl. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
*nem mész el érte
2010. júl. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Terhesen pattogtat a férjed. Ha az én férjem lenne, összeverném. És persze eszem ágában sem lenne mégegy gyereket szülni neki. Az ő anyja, az ő családja, a terhes felesége egyedül megy dokihoz úgy, hogy közben még a másik gyerekre is vigyáz egész nap, és akkor még neki áll feljebb. Ráadásul ilyen stílusban. Az ő családja (is), ennyi tekintettel nincs rád? mi lesz it később? Nekem a helyedben sem éjjelem, sem nappalom nem lenne az aggodalomtól, hogy mi vár így rám.
2010. júl. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!