Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdekes számomra. Valaki...

Érdekes számomra. Valaki valami magyarázat erre?

Figyelt kérdés
2010. szeptember 8-án a helyi plébánossal és az egyházközösséggel,hívőkkel a szokásosan minden évben megrendezendő Mátraverebélyi búcsúra mentünk. Hazafelé megálltunk Gyöngyöspatán,hogy megnézzük a templomot(sajnos nem volt nyitva), ott egy akkor 18 éves fiatal fiúcska egyházi szórólapot osztogatott. Akkor még az édesanyámat gyászoltam,aki május végén hunyt el. Amikor elindultam ki a templomból a fiatalember utánam szólt,hogy "Tessék egy kicsit várni" Megkérdezte,hogy kit gyászolok. Mondta,hogy neki is meghalt a legjobb barátja,elmondta,hogy mi baja volt. Végül adott nekem 2 rózsaszín rózsaszirmot,hogy tegyem el emlékbe. Teljesen normális dolognak véltem. Majd ezen az éven is,most szeptember 8-án szintén elmentünk a férjemmel. Most is megálltunk hazafelé Gyöngyöspatán,a templom most nyitva volt. Amikor jöttünk ki osztogatta ugyanaz a fiúcska a szórólapot megint,amikor elfogyott a lap. Utánam szólt,hogy tessék már várni. Akkor még nem jutott eszembe,hogy ismerem valahonnan. Elkezdte megint mondani a történetét a barátja haláláról. (Most már én nem voltam feketében,de mégis csak engem leszólított.) És végül ismét a kezembe adott 2 rózsaszín rózsaszirmot,azzal a szöveggel,hogy "Ez a legjobb barátom sírjáról van,ez az én ajándékom!) Mióta ez megtörtént,sokat gondolkodok ezen. Vajon valami üzenet? Mi lehet ez?
2011. szept. 17. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:
biztos üzeni akar valamit de miért nem mész el hozzá és kérdezed meg?
2011. szept. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!