Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Életművész szeretnék lenni,...

Életművész szeretnék lenni, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Viszont szükségem van egy anyagi biztonságra. Van akinek így "bejött az élet"?
2011. szept. 24. 22:38
1 2
 1/11 tetro ***** válasza:
100%
mit csinál egy életművész?
2011. szept. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem a megszokott módon él, hogy 8 óra munka, hanem a legfontosabb hogy boldog legyen.
2011. szept. 24. 22:54
 3/11 tetro ***** válasza:
100%
akkor én az vagyok :D
2011. szept. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az “életművész”:

· Optimista, realista, az itt és most-ra koncentrál

· Értékeli magában, hogy nem konvencionális, bátor és spontán

· Játékos partnerkapcsolatában, kreatív szülő és jó vezetőképességű

· Könnyen izgatottá válik, az impulzusaiban bízik, keresi az ingereket, értékeli a szabadságot

Életcéljai: fejlessze a képességeit, jól érezze magát, kaland, elkerülje az unalmat.

Erősségei: Keresi a kompromisszumokat. Nagyon gyorsan tanul (de gyorsan is felejt). Tárgyalási képességeivel modellt nyújt másoknak. Jól működik olyan helyzetekben, ahol viccelődni kell, megnyerni embereket.

Szereti: akciót, feltűnéskeltést, bulit, versenyt, másokra nagy, azonnali hatást tenni

Nem szereti: unalmat, mozdulatlanságot, hosszúra nyúlt magyarázatokat és megbeszéléseket, részleteket és komplexitást, önelemezgetést, az összes típus közül a legrosszabbul viseli a konfliktust, a stresszt.

2011. szept. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
mert eltartanak a szüleid... gondolom.
2011. szept. 24. 22:58
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
xd csinálj egy vállalkozást, ha nagyon jól megy, akkor vegyél fel egy olyan embert, aki intéz mindent, neked meg majd megy a pénz. akkor mellette lehetsz "életművész"
2011. szept. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

tényleg ilyen egy életművész?? nem is hittem volna...

pár szempont rám is illik.:DD de szerintem nem kell szigorú szabályok szerint élni elég ha magadnak megfelelsz..úgy sem lehet minden tökéletes..:D

2011. szept. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De azért munka nélkül nem igazán lehet pénzt szerezni. Én ezt a részét nem értem a dolognak.
2011. szept. 24. 23:24
 9/11 tetro ***** válasza:
nem. rosszul gondolod. de kedves tőled, hogy mást feltételezni sem tudsz :) olyan szakmám van, ami nincs időhöz kötve, és mivel magánvállalkozóként dolgozom, akkor csinálom csak amikor akarom.
2011. szept. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor bocsánatot kérek. :) Esetleg elmondod mi a munkád? :)
2011. szept. 25. 00:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!