Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor jön a posta? Rövid kerdes

Mikor jön a posta? Rövid kerdes

Figyelt kérdés
Van valahol valami "adatbázis" vagy hasonló, ahol megnézhetném, hogy hova hánykor kézbesít a posta? (Pl: Pápa-8500-Petőfi út 14 - délelőtt 10-11 között, Bubapest-1113-Bartók Béla út 97 - délután 1-3 között, stb...)
2011. okt. 5. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nincs....csomagküldő szolgálatnál van olyan h nyomon tudod követni hol tart a cucc...


a posta akkor hozza a levelet mikor a postás odaér,de ez nem minden nap van ugyan akkor..

2011. okt. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Nincs.

De persze általában másnap délelőtt.


Kivéve ha a b uz i posta elhagyja a levelet ami mindennapos...

2011. okt. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne ilyen adatbázis , igen meglepődnék . Ahhoz még egy cseppet fejlődnünk kéne .

A postások területekre vannak felosztva .Reggel felveszik a kézbesítendő leveleket , és akkor adják le , amikor épp odaér .

2011. okt. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Postás vagyok. Elég nehéz lenne egy ilyet megcsinálni :D

Ha ma megkérdezed, hogy holnap mikor érek oda körzetem vmelyik részére, akkor sem biztos, hogy tuti jó választ adok... Ugyanis nem látom előre, hogy holnap mennyi levelem lesz, ebből mennyi lesz, amivel megállni, csengetni kell, a sok levelet reggel sorbarakni is több idő, tehát később indulok miatta, hány helyen kell várnom, mire a nehezen mozgó nénike ajtót nyit, vagy egy cégnél előkerítenek valakit, aki jogosult aláírni, amit vittem... és akkor azt még nem is számoltam bele, amikor anyuka utánam küldi a fiacskáját, hogy "postás bácsi, anyukám üzeni, hogy most jöttünk haza, tessék visszajönni, mert nem akar a postára menni az értesítővel..")

Na szóval rengeteg dologtól függ, hogy egy nap hova mikor érek oda....

2011. okt. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
új körzetrendszer miatt nálunk délután 3 körül jön a postás....ez van...eddig pl délelőtt járt...szóval változó
2011. okt. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat :)
2011. okt. 5. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!