Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Posta/futárszolgálatos kérdés?...

Posta/futárszolgálatos kérdés? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Az anyukámnak szeretnék karácsonyra hozatni habos ischlert az egyik szolnoki cukrászdából. Én nem tudom megcsinálni most, mert pici a babám, na meg Ő azt szereti. Nem tudjátok véletlenül, hogy mennyibe kerülne a posta vagy futár Szolnokról Budapestre? Vagy ha tudtok Pesten olyan cukrászdát, ahol elkészítik, az is jó lenne.
2010. dec. 12. 22:49
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Én sütit biztos nem hozatnék ki se postával se futárral esetleg csak akkor ha kifejezetten ilyen futárcég, mert egyébként lehet mire odaér kiskanállal se tudod kiszedni a dobozból! Valahogy megoldanám, hogy elmenjen valaki érte, de nem hiszem hogy csak Szolnokon csinálnak ilyet Pesten is biztos van valahol, "kicsit" nagyobb, mint Szolnok. Én először utána néznék...

2010. dec. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
hát pedig olyan ischler csak Szolnokon és környékén van:))nekem is óriási csalódás volt, amikor megláttam a pestit
2011. máj. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!