Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan ismerhetek meg új...

Hogyan ismerhetek meg új embereket és lehetnek új barátaim sulin kívül?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és nem igazán járok el sehova... csak az osztálytársaim közül van 2-3 igazi barátom, de szeretnék többet és majd barátnőt is, de ez csak úgy megy ha ismerkedem... Annyira nem akarok nagyon bulikra járni mert nem vagyok nagyon bulizós. Néhány tanács?
2010. jún. 14. 00:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én pl iwiw-en ismertem meg a legjobb barátnőmet :D rám írt mert ugyanaz az érdeklődési körünk,sokat beszélgettünk,találkoztunk azóta elválaszthatatlanok vagyunk :D
2010. jún. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Bemész egy plázába, parkba stb...odamész valakihez (fiú-lány mind1) és megkérdezd mennyi az idő. (Eztán észreveszed, hogy valami érdekeset olvas és arról mesélsz pár dolgot, ha olyan kedve van fog rá reagálni és máris elkezdtetek beszélgetni) elkérheted az e-mail címét, te meg elküldöd neki az msn címedet. néha beszélgettek (nem kell mindég ráírnod és nem is muszáj minden nap) ezután találkozhattok még egyszer, mesélsz neki egy érdekes programról oda elmentek ketten...megadja a telószámát és innen ismeritek annyira egymást, hogy arról beszélsz neki amiről akarsz :)


Nekem ez egyzser bevállt.

Beszélgetés közben felhozhatod, hogy "mit gondolsz a xy-ról" | szerinted ez az xy így jó lenne-e | van-e facebook-od stb.


Sok sikert és azt ne feledd ha valaki nem akar beszélgetni az nem a te hibád :)

2010. jún. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

"megkérdezd mennyi az idő"

Ez lefordítva annyit tesz "még telóra se telik anyáméknak"

2010. jún. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki ezt kérdezi neked nem esik le, hogy ismerkedni szeretne veled?
2010. jún. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én is feltehettem volna ezt a kérdést :P


17/F

2010. jún. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vagy chat-en?Cyberbarát a legjobb.Nem kell hívogatni,találkozni vele csak chat-en írkáltok.


De a buszon is lehet amikor az lerobban,vagy késik.Persze vidéken amikor állandóan találkozol vele.De kórházban is lehet.Én innen szerzek barátokat.

2010. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az ex pasimat ugy ismertem meg h bevoltam rúgva és össze kevertem az osztálytársammal ( mellesleg nagyon teccettt a volt o.társam). Kértem tőle egy csókot és jártunk 2 napig.

Persze 3 napos fesztiválon voltunk.... Igy kell ismerkedni!!!!

Vagy ahogy anyám mondaná : Mennyél templomba, könyvtárba, dolozni XD

2010. jún. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát interneten számos oldal van ahol ismerkedhetsz(chat.hu,gyaloglo.hu vagy fórumok) Ha nem vagy bulizós akkor menjél igényes clubbokba stb Rendes barátnő szerzése az viszont már sokkal nehezebb dolog.Chaten sok kamus van,aki viszont rendes és nem kamus az ronda.Szerencse is kell hozzá,van hogy akkor jön el a nagy ő amikor nem számítasz rá
2010. jún. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szívesen barátkozok veled ha tényleg nem valami bunkó vagy és nincs semmi hátsó szándékod küld el prívátba az msn címedet. Mások is elüldhetik ha unatkoznak szívesen beszélgetek velük.
2010. júl. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!