Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy kihasznált hogy nem bírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy kihasznált hogy nem bírom feldolgozni, belefogok őrülni. Miérttt?

Figyelt kérdés
több mint másfél éve várok rá, egyik bulin átkarolt táncoltunk, utánna megcsókolt, nem is egyszer és annyira igazinak tűnt aztán töbször is....( a haverja másnap közli velem h csak nekem akar jót de csak kihasznált) kellett neki egy jó este de nem kellek neki igazából és tutta h még mindig szeretem.. én meg olyan érzékeny és hiszékeny vagyok hogy azt hittem.... rosszul hittem...
2011. jan. 1. 14:54
 1/3 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Sajnálom:( Majd idővel elfelejted:( Addig nincs mit tenni, mert már megtörtént:S
2011. jan. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Csak megcsókolt "többször is", vagy történt más is? Ha nem volt más, akkor ez még a jobbik eset, de tudom, hogy ez nem vigasztal. Találsz nála jobbat.
2011. jan. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

egy estét még könnyebb elfelejteni, mintha jártok x ideig, aztán egyszercsak faképnél hagy. örülj neki hogy csak ennyit hülyitett, és nem használt ki jobban. szar helyzet megértem, de még viszonylag jól jártál, ahhoz képesz hogy hogy is járhattál volna...

fel a fejjel, jön majd jobb =)

2011. jan. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!