Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem bírom feldolgo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem bírom feldolgozni.

Figyelt kérdés
A volt barátom a kapcsolatunk ideje alatt többször, több lánnyal is megcsalt. A szakításunk (kb. 4hónapja) óta nem beszéltünk, ha mégis, csak megalázott a szavaival, és bántott. Nekem ő volt az első, már tudom, hogy mire kellettem neki.. Én mégis hihetetlenül szerettem. A mai napig nem tudom elfelejteni, fáj, ha arra gondolok, hogy megcsalt, hogy átvert, hogy kihasznált, csak egy jelentéktelen lyuk voltam az életében..
2010. dec. 8. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Legközelebb figyelj a belső értékekre is, ne csak a külső alapján dönts.
2010. dec. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem az ideálom a srác, teljesen átlagos kinézetű. Pont a belső értékei fogtak meg, legalábbis amit nekem mutatott, az az énje nagyon tetszett, de mint kiderült, csak kihasznált, az orromnál fogva vezetett.
2010. dec. 8. 18:49
 3/9 Futurare ***** válasza:
100%

Mind szemetek vagyunk... mi is, ti is.

Ezt kell feldolgoznunk.

2010. dec. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tomazolika ***** válasza:
100%

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:50


Íme hát a teljes igazság !A szavaidat aranyba kéne foglalni.

2010. dec. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is csak egy lyuk voltam az előző barátomnak, nekem is játszotta a szerelmes barátot, utána meg jött a koppanás. Sajnos sok ilyen van. És az a baj, hogyha túl jó a csajozásban, akkor van annyi esze úgy csinálni az egészet, hogy ne gyanítsunk semmit. Én sem vagyok naív, mégis jól bevettem a hazugságot. Ez van :(

Nem lehet feldolgozni, ezt el kell fogadni. És máskor óvatosabbnak kell lenni.

2010. dec. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
engem 1évig hülyített a barátom... nekem azt mondta a haverja,hogy tényleg szeretett..szerintem amúgy meg nem max.csak kb 1hónapig,mert akkor láttam rajta,hogy szeret...! :/ engem folyton csalt szerintem ahol tudott,mert így a végén hallottam nem 1-2 dolgot és még akikkel megcsalt azok akartak engem megverni :-) azért nagyon bírom az ilyet :D na szóval nekem is nagyon fájt..1hétig folyton sírtam. 5-6 hónapig sírva aludtam el..mindenről ő jutott az eszembe... nem igazán mondanám,hogy túlléptem..1éve volt a szakítás...és még mindig szeretem valamilyen szinten..:S mondjuk már 5hónapja nem beszélünk,de 4 hete 1 discoba voltunk...nagyon rossz volt látni,mert ő közbe már összejött egy lánnyal akivel fél éve együtt van:) csak nem tudom mitől jobb az a "kislány" :)) mert ő 21éves a kiscsaj meg 15... én meg 18 lassan már :) Hát de ilyen az élet... :)
2010. dec. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem is volt egy ilyen fiú tiszta szívemből szeretem ő is megmondta, hogy én szeretem eddig a barátnőjei közül a legjobban.Én meg neki csak arra kelletem mert mikor mondtam hogy nem fekszek le vele mást kereset de rájöttem hogy nem ő az igazi. Ezért köszönöm neki és sok szerencsét a tovább lépéshez:) majd találsz valakit aki tényleg csak téged szeret :)
2010. dec. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

18:59-es vagyok.

Lehet, hogy nagyon nehéz elfelejteni őt, mert szeretted, talán még mindig szereted. De mikor elbizonytalanodnál, esetleg újra visszavárnád, gondolj arra, hogy mit tett veled. Hogy mennyire nem tisztelt, és mennyire nem szeretett. Hogy nem érdemelt meg. Engem ez lendített túl a mélyponton anno, tudtam, hogy nem volt hozzám elég jó, most se lenne... És találhatok olyan férfit, aki ezerszer jobban szeret és ezerszer értékesebb ember, mint ő.

2010. dec. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most egy kicsit jobban érzem magam.
2010. dec. 8. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!