Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még mindig nem bírom feldolgoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig nem bírom feldolgozni ami a párom és a barátnőm között történt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb fél éve a párom beismerte hogy megcsalt az egyik legjobb barátnőmmel. Állítása szerint csak egy csók volt, de együtt töltötték az egész éjszakát, innentől kezdve pedig az én dolgom, hogy ezt elhiszem-e. Ő megbánta, de én képtelen voltam túllépni ezen. Pont a legjobb barátnőmmel? Hogy képes ilyet megtenni egy barátnő? Ez januárban történt, de akárhányszor eszembe jut a hányinger fog el és legszívesebben sz@rrá verném a csajt. Azóta nem is beszéltünk, a képembe vigyorog, mintha minden a legnagyobb rendben lenne, én meg legszívesebben neki mennék. Sosem éreztem még ilyet, képtelen vagyok megszabadulni attól az érzéstől, amit kettőjüktől kaptam. Egy két éves kapcsolatnak lett így vége és egy 5 éves barátságnak. Még mindig vérzik a lelkem, ugyanolyan tehetetlenséget érzek, ugyanolyan indulatok vannak bennem, nem csillapodik. Próbálom elterelni a figyelmemet, de képtelen vagyok túllépni ezen. Még is mikorra enyhül ez? Mit tegyek hogy végre túl legyek rajta? Volt valaki hasonló helyzetben? Te mit csináltál?
2011. jún. 25. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
A barátnőd tudja, hogy te tudsz a megcsalásról? Te szakítottál, vagy a párod veled? Egyébként szerintem új helyzet, új emberek, új lehetőségek mozdíthatnak ki ebből a helyzetből.
2011. jún. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én agyon verném az úgynevezett barátnőt az hótziher, a csávóval meg nem beszélnék soha többé.


Bár lehet azért mondom ezt mert férfi vagyok, és fordított helyzetben képzelem el (a barátnőm csalt meg a legjobb haverommal) :)


24/F

2011. jún. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

és az exedet nem tudnád pofonverni?ő is megérdemelné,nem csak a csaj...

Ne lehet ilyenkor mit tanácsolni, tényleg valamivel le kell magadat foglalni.

Ja és egy nálam alapszabály: ha a párommal vagyok, nem hívom el a barátnőimet. Ő elhívhatja a barátait de én barátnőket sose hívok.

Pontosan ezért.

2011. jún. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kutyaharapást szőrivel, ez a válasz. Vesd bele magad az életbe és jelentéktelené válik a dolog.


De ha a búnyó mellett döntesz azt is pártolom, csak arra kérlek hogy rögzitsd és tedd fel a youtubera.

2011. jún. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Gyerekes vagy. Ezért csalt meg.
2011. jún. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Köszi az építő jellegű válaszodat... többet ehhez nem is fűznék! :)


Akkoriban nehéz időszakunk volt, a kapcsolatunk kezdett kihűlni. Megbeszéltük, hogy szeretjük egymást és küzdünk amíg lehet. Ez egészen addig tartott, amíg egy szép napon elment egy buliba, ahol összefutott barátnőmmel és a csaj rámászott. Erre szemtanúim vannak, így tudom, hogy ezzel kezdődött minden. Hogy mivel végződött az talán addig jó, amíg nem lehetek benne biztos. Valahol mélyen bízom benne, hogy itt megállt a dolog, nem mintha sokat változtatna a dolgokon...

A páromat végül én hagytam el, mert nem bírtam megbocsátani azt amit tett. A csaj tud róla, azt is tudja hogy emiatt szakítottunk, de én képtelen vagyok egy légtérben megmaradni vele, nem hogy még beszélgessünk is.

Egyébként osztálytársak voltunk mindannyian anno, így alapból ismerték egymást. Szétsodort minket a szél az ország különböző pontjaira egyetemre, de attól még a jó viszony és a kapcsolat is megmaradt. Hát nem sokáig...

2011. jún. 25. 18:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézd, nem tudtad megbocsájtani, szakítottál. Jogod van hozzá természetesen. Te választottad. Majd kiszeretsz belőle, feldolgozod a szakítást.


A megalázottság már más. Ugye joggal érzed magad megalázottnak a barátnőd részéről. Tudod mit? Kérdezd meg tőle vagy pofonvágod (utána lehet kapsz Te is, de ez ne zavarjon). Vagy morgolódsz magadban. Iső múlva ez is el fog múlni, de ahhoz több pozitív dolog kell az életedben.


Ennyit tudok rá mondani, mivel ennyi információt adtál. Ja és nem csak a barátnőd a hibás, hanem a párod is, sőt a párod kicsit jobban. 30-70% a volt párod részére.

2011. jún. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Természetesen tudom hogy a volt párom is hibás, ezért is nem vagyunk már együtt. Ő is mondhatott volna nemet, de ez már lényegtelen, a mi lett volna ha... kezdetű mondatok már úgysem változtatnak semmin. Bennem erősen él az, hogy a szerelem jön megy, de egy barát mindig barát marad és talán ezért fáj ennyire a lány részéről hogy képes volt rámászni az én páromra. Milyen barát az ilyen? Gusztustalan...

Az is lehet hogy azért haragszom egykori barátnőmre jobban, mert a volt páromon legalább láttam, hogy iszonyatosan megbánta a dolgokat, a csajon abszolút nem, mintha semmi rosszat nem tett volna. Mindegy, nehéz ez, de majdcsak túlélem! Nem süllyedek el ebben a problémában, nem vagyok depis, csak hát ha eszembe jut, akkor gyorsan feltépődnek még azok a sebek. Nagyon köszönöm a válaszokat!

2011. jún. 25. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!