Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » S. O. S Segítség! Várom az...

S. O. S Segítség! Várom az ötleteiteket!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az unokatesómnak (6 éves lány) most lesz a névnapja, és rendeznek neki egy partyt. Az anyukája engem, és a nagyobb unokatesómmat bízott meg (szívesen válaltam) arra, hogy valami kézmüves-dolgot csináljunk a kicsiknek.

A bibi, hogy nincs ötletem a Google-ban peddig nincsenek olyan ötletek amik tetszenek!

Ötlet?


2011. jan. 18. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel kicsi lányokról van szó csupa lányos-hercegnős-tündéres dolgot tudtok velük csinálni. Készíthettek többféle koronát, varázspálcát aminek csillag vagy szivecske van a tetején, fűzhettek nyakláncot, díszíthettek hajcsatot a hajukba, kitűzőt a ruhájukra ... ehhez kell mindenféle csillogó strassz ( hobbi boltba kapható), több árnyalatú rózsaszín karton papír, krepp papír, flitter meg ami eszetekbe jut. Érdemes elmenni egy könyvtárba és hobbi könyveket nézegetni nagyon jó ötleteket lehet benne találni, ha elmondod a könyvtárosnak, hogy mihez kell könyv biztos tud segíteni. Sok sikert!
2011. jan. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
várod bizony.
2011. jan. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az is kérdés, hogy mennyit tudtok rákölteni és mennyire vagy egyébként ügyes. Ha szereti a tündéresdit, vagy hercegnőnek öltözik, és megoldható, csinálj a kiságya köré baldachint. De lehet, hogy az is megteszi, ha egy-két színes kispárnát készítel,és virágot vagy kedvenc állatfiguráját rávarrod. De lehet, hogy ilyen motívumokkal kidíszíted a szobáját színes kartonpapírból kivágva.
2011. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Üvegfestés pl. Szakboltban lehet kapni üvegfestéket és akármilyen üvegre lehet, pohárra is pl.

Amúgy irígylem, bárcsak nekem is rendeztek volna ilyen bulit mikor gyerek voltam---

2011. febr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. márc. 6. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!