Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ittas vezetés miatt bevonják...

Ittas vezetés miatt bevonják valakinek a jogsiját. Személyautóval közlekedett, de majdnem minden kategóriája megvan. Lehet kérvényezni, hogy csak a "B" kategóriát vegyék el?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 22:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon remélem, hogy nem.
2011. máj. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Kérheted,pláne ha munkaeszköz a "C" pl.

Sőt az a bevett,hogy csak a "vétkes" kategóriától tiltanak el.

2011. máj. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%
Micsoda hülyeség lenne... Azért, mert ő PONT B kategóriás járművet vezetett. Annak semmi köze ahhoz, hogy ittas volt. Az összestől el kellene tiltani, ez a magánvéleményem. Bár lehet, hogy a hatóságok másképp gondolják, sajnos ebben nem tudok segíteni.
2011. máj. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a magánvéleményed, de én a joggyakorlatra lennék inkább kíváncsi.
2011. máj. 31. 23:31
 5/19 anonim ***** válasza:

Elvették a "B"-met és CSAK azt.

Kénytelen voltam egy HUMMERT vezetni egy évig a megmaradt "C"-mel.

Ez elég életszerű??

:)

2011. máj. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%
Ittas vezetésért még a személyi igazolványát is bevonnám. Hogy az utcára se mehessen.
2011. máj. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ez válasz volt a kérdésemre?
2011. máj. 31. 23:56
 8/19 anonim ***** válasza:
33%
hát sztem elég egyértelműen az
2011. jún. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 tetro ***** válasza:
48%
bevonják a jogosítványt, és nincs is rá lehetőség, hogy csak egy kategóriát vonjanak be. ráadásul fizikailag is csak egy jogosítványod van...
2011. jún. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
Nekem van olyan ismerősöm,akinek nincs B kategóriája,csak C,mert személyautóval elkapták ittasan. Azonnal bevonták a helyszínen,de kérvényezte hogy azzal keresi a kenyerét,két hónap múlva visszakapta a C-t. Egész Európában jár vele,és ha itthon van,akkor is teherautóval jár,mert személyautót nem vezethet.Egyébként most júniusban fogja visszakapni.
2011. jún. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!