Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném elmondani egy lánynak hogy mit érzek iránta, amit mondjuk tud, mert érez, de szeretnék még célozgatni picit, a lényeg lent (? )

Figyelt kérdés

arra gondoltam hogy küldök neki egy szerelmes számot (a kedvenc előadóitól, de ezt a számot nem ismeri szerintem) lányok pls főleg ti hallgassátok meg legalább a feléig :D mint mondtam a lány imádja őket (mármint az együttest) de ezt a számot nem hiszem hogy ismeri. lényeg az lenne hogy valahogy amikor elküldöm neki valami frappáns szöveget is mellékeljek neki, hogy kicsit a tudatára adjam hogy igen jól érzed, itt vagyok és fülig szerelmes, de ne legyen túl egyértelmű se (annak még nem látom itt az idejét, a lány nagyon fél a csalódástól, meg úgy alapjába véve minden komolyabb kapcsolattól, ugyanakkor nem is ez az egy éjszakás típus) ebben tutira biztos vagyok és nem csak azért mondja mert... szóval nem sietek el semmit. épp ezért is akarok még csak egy kis gesztust is tenni felé, ezzel a zenével, csak nemtudom mit írjak neki utána.... ha csak úgy elküldöm úgy nem lesz semmi különös.. nem akarok elrontani semmit ezért is fordulok ide


ja majd elfejtettem... itt a zene:

http://www.youtube.com/watch?v=DdsKacGeBg8&feature=related


2011. máj. 16. 18:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fogalmazz egyértelműen,egyenesen.Majd ő eldönti,hogy szeretné-e viszonozni,de kétes információval csak összezavarod,elbizonytalanítod.22/F
2011. máj. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!