Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért vagyok mindig szomorú,...

Mért vagyok mindig szomorú, amikor mindig mosolygok? Mért nem érzem, hogy szeretnének?

Figyelt kérdés
Tudom nem ismertek, meg hogy lehetetlen kérdések, hisz nem ismertek de felteszem ezeket, a kérdéseket, mert már elegem van az életből, és talán rájövök idővel mi a hiba velem, ha válaszoltok a kérdéseimre.(Útálok lelkizni de már nem bírom magamban tartani ezeket a kérdéseket nem tudok kivel beszélni vagy csak nem merek nem tudom...)
2009. febr. 2. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Depressziós betegségre utalnak a tüneteid, ez gyógyszerekkel kezelhető és elmúlik, ha nem hiszed is.:) Én is így jártam anno- ma jól vagyok, olyan, mint rég, mint előtte.

Háziorvos útba fog igazítani, ha elmondod neki, hogy erre gyanakszol.

2009. febr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyógyszer nélkül kellene megpróbálni először! Gyógyszer nélkül!!! NÉLKÜLE
2021. márc. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!