Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valakinek otlete, hogy...

Van valakinek otlete, hogy találhatnék munkát Hollandiában?

Figyelt kérdés
Elég surgos lenne,az osszes magyar kozvetito,amit felkerestem épitoipari munkákat ajánlott,én viszont takaritos vagy gondozoi állást keresek..az angolom nagyon jo,2 évig éltem Dániában..
2011. okt. 26. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Néhány napja volt itt egy kérdés ha jól emlékszem, még munkaközvetítő linkje is volt, ahol takarítói munkákat közvetítenek. Próbáld meg visszakeresni valahogyan.
2011. okt. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia,koszi a választ,de nem találok olyat,ahova belinkeltek volna munkakozvetitot,ugy irtam be a keresobe,hogy Hollandia,munka,de nem találom..tudnál segiteni?
2011. okt. 26. 13:50
 3/5 anonim ***** válasza:
A takarítós link engem is érdekelne, nem tennétek ide ha megvan?
2011. okt. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na megvan végre :-)

[link]


Ajánlom még: www.iranyhollandia.com, itt a fórumon szinte folyamatosan keresnek-kínálnak, főleg takarítói munkát. A gondozói álláshoz holland tudás kellene, a takarítóihoz viszont nem igazán :-)


Sok szerencsét :-)

2011. okt. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom!!!!:)
2011. okt. 26. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!