Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találhatnék magamnak modellt?

Hol találhatnék magamnak modellt?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, szeretek fényképezni. Idáig csak tájakat, növékenyet, állatokat fotóztam, de szeretnék szintet lépni, valami komolyabbat. Sajnos egyik barátnőm sem vállalta el, nem egyszerű fűben fekvős, pillangós, rózsaszínes sorozatokat akarok készíteni, hanem igazi művész képeket, sokkoló helyzetekkel, pózokkal, sminkekkel. Egy ismerősöm egyszer vállalkozott már rá, ott például leragasztottam a száját és szemét, festettem a testére, ilyenek... többször nem is vállalta el :D Köszönöm előre is. Nem hírdetés, hiszen nem adtam meg semmit,csupán érdekelne, hol tudnék keresgélni.
2011. aug. 16. 05:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Pucér modell kéne?, mert akkor lehet fizetned kell érte.
2011. szept. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem, dehogyis! :)
2011. szept. 14. 16:46
 3/3 brigivagyok válasza:
attól függ, hol laksz, vagy hol szeretnél fotózni emberkéket
2013. máj. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!