Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnék meg valakit?

Hogyan találhatnék meg valakit?

Figyelt kérdés
Egy bulin ismertem meg, tudom a keresztnevét, és hogy hol lakik, facebookon és más közösségi oldalon sem találom, mégis hol kereshetném még ?
2011. aug. 8. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Írj privit, ha gondolod és próbálok segíteni:)

Barátnőim szerint elmehetnénk magánynomozónak..olyan embereket felkutattam már, akiket tényleg nem volt egyszerű.

Amúgy iwiwen próbáld meg, ott jobbak a keresési feltételek, mint facebookon.

Viszont ott már nincsenek fent annyian:/

Esetleg ismerőssel volt?Hátha őt előbb megtalálod, és akkor az ismerősei között megtalálod a keresett személyt is:)

2011. aug. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaj bárcsak így lenne, senkit nem ismertem körülötte, csak leszólított..., de még olyan is felmerült bennem, hogy hazudott a nevéről, egy 10 ezer fős városban hogyan is találhatnám meg :((
2011. aug. 9. 00:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg nézd meg facen azt a szórakozóhelyet, ahol találkoztatok, hátha a 'lájkolói' között megtalálod:)
2011. aug. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!