Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy találhatnék? (Bővebben lent)

Hogy találhatnék? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már annyira el vagyok keseredve,sehol nem találok útitársat magamnak...Ki szeretnék menni dolgozni külföldre,de egyedül nem merek nekivágni!Nem tudom más is volt-e ebben a helyzetben,de annyira rossz!Pár hónapja vagyok munkanélküli,& ahol lakom nincs munka :-( Ezért gondoltam,hogy megpróbálom külföldön!Viszont senkit nem találtam,aki hasonló képpen gondolkodna,illetve késztetést érezzen külföldi munkavállalásra!Lány vagyok,nagy elvárásaim nincsenek,csak megbízható legyen az illető,illetve kiutazás előtt azért kicsit ismerkednénk!Párom van,ezért kizárólag lány útitársra gondoltam,de nem tudom nem-e veszélyes-e,egy vad idegennel belevágni egy hosszabb útra!!!
2011. szept. 7. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogyha hosszabb útra mész mért nem mész ki a pároddal?
2011. szept. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nála kicsit komplikáltabb,nem tudna,és nem is akar kijönni!Repülőre sem mer,és hajóra sem mer ülni!
2011. szept. 11. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!