Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tesi órákon amikor lehet...

Tesi órákon amikor lehet leszoktam menni a kondiba és súlyt szoktam emelni. Nem gondolnak rólam majd valami olyasmit, hogy keménykedni akarok?

Figyelt kérdés
Amúgy nem vagyok izmos és lány vagyok.
2011. márc. 8. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha lány vagy, akkor biztos nem fognak olyat gondolni, hogy keménykedni akarsz!
2011. márc. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 krameri válasza:
0%

nem kéne szerintem. Nem azért, mert mit hisznek rólad, hanem egy lány ne emeljen súlyt. a férfiak nem szeretik a gyúrós lányokat, egy lány legyen nőies, ne férfias. Persze ha alakformálás, az más, de súly emelést írtál, meg ha már felvetődik a keménykedés, az durva.

Lehet hogy nem vagy izmos, de súlyemeléssel 1-2 hónap alatt egész más kinézetet szerezhetsz, amit nem biztos, hogy szeretnél.

2011. márc. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Természetesen nem egy body buildingnek készülök, csak egy kicsit szeretnék izmosodni. De nem sokat.

Amúgy meg a fiúk téma nálam felejtős. :)

2011. márc. 8. 19:38
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem járjál le errefelé is sokan lejárnak lányok és jól néznek ki ....szerintem irigyelni biztos fognak ha jól nézel ki vagy fogsz kinézni..sok sikert és szard leőket 18\f
2011. márc. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!