Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben? Elég bonyolult az ügy, és nem tudom mit tehetnék. Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy egy volt barátnőm hazajött Amerikából most egy 1,5 hónapra nyaralni,vakációzni,nem tudom miért.22 éves, én 24 vagyok. 17 éves volt amikor kiment a családjával, és azért lett vége a mi kapcsolatunknak. 1,5 évig voltunk együtt. Felhívott, hogy itthon van, nincs-e nekem is kedvem lemenni az itteni barátokkal kicsit dumálgatni. Persze lementem, elvégre iszonyatosan régen nem láttam. Annyit tapasztaltam már 5 perc után, hogy nem tett jót neki Amerika...Ő is kis elkényeztetett lett,(mondjuk az is volt, de ennyire azért nem) és tömeg. Itt arra gondolok hogy hosszú szőke haj stb, és az öltözéke is tömeg. Na nem ez a lényeg. Nagyon örült nekem ahogy láttam. És én is neki. Az este végére mind a ketten eleget ittunk, és végül, mivel én közel laktam, nálam aludt. Utána keresett, de mivel nem akartam megint bele esni, inkább kerülni próbáltam. Majd egy jó idő után, egy levelet találtam a postalábában, amiben leírtam nekem, hogy elmaradt neki, és hogy neki mindig pontosan jött meg, vett egy tesztet ami pozitív lett. Utána én próbáltam elérni, és ő nem vette fel velem a kapcsolatot. Akkor találkoztam egyik barátnőjével, tőle kérdeztem meg mit tud róla, ő mondta hogy valamelyik nap vett vagy 6 tesztet és mindet megcsinálta, meg ilyenek. De mivel nem tudom elérni, nem tudok meg pontosan semmit. Nyilván én voltam a szemét, de jövő hét közepén megy haza, és hogyha az én gyermekemmel terhes, akkor ne menjen sehova, hanem maradjon itt, és itt éljen a babával, ha már az én gyermekem is, nekem is van beleszólásom. De nem reagál semmire, a leveleimre sem, biztosan azért mert én sem reagáltam az övére, de akkor nem tudtam hogy van valami "baj". Hogyan tudnám megakadályozni hogy hazamenjen? Tudom ez önzőség, hiszen ketten kellettünk hozzá, de ha tényleg terhes, akkor nem hagyom hogy elmenjen. Mit tennétek a helyemben?
2011. szept. 25. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Valahogy vedd fel vele te is a kapcsolatot.. Ha más nem, te is levelezz neki..
2011. szept. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kizárólag annyit tehetsz, hogy próbálod megbeszélni vele a dolgot. De ha nem akar, nem kötelezheted arra, hogy itt maradjon, semmilyen módon. Házasok nem vagytok, és ő (ha mindenáron szabadulni akar tőled) nyugodtan állíthatja bármikor, hogy neked semmi közöd a gyerekhez - és akarata ellenére még bizonyítani sem tudod az ellenkezőjét.


Ha nem tudod vele megbeszélni, vissza fog menni Amerikába, és ott fogja megszülni a gyermeket. És eltekintve a te érzelmeidtől - jobban is teszi.


Pedro

2011. szept. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Írtam neki már levelet is, amit ott hagytam a portán szállodában, de azokra sem reagált. Mondhatja végül is ha szabadulni akar tőlem, de itt (legalábbis én úgy gondolom) hogy nem volt mással. És ha azt mondaná hogy semmi közöm hozzá, ki lehet számolni abból, hány hetes terhes. Ha az enyém a gyerek nem engedem el...persze már nincsen sok időm kideríteni és szóba elegyedni vele, ha meg visszamegy, valszeg nem hallok róla többet. Akkor sem ha enyém a baba!:(
2011. szept. 25. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!