Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek normális viselkedé...

Szerintetek normális viselkedés ez? Lány létünkre elég állatul viselkedünk, ami egy korosztályba sem illik bele. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Huszonévesek vagyunk, de régebben is ilyenek voltunk.

Kibeszéljük wc-zési problémáinkat, mert mind kettőnkek ugyan az. Kocsmában belevizeltünk a szemetesbe, régen egy sörös pohárba és megitattuk valakivel. Felvizeltünk a kocsma tetejére, hogy milyen jó, ha lefelé csurog és azt akartuk, hogy fagyjon meg. A járdára vizeltünk este, mert nem bírtuk ki. Kocsmában részegen hánytunk már az asztal alá. Legutóbb a csaj szétrugdosta a szemetest a kocsmában és a pultos jött be ránk szólni. Folyton kiabálunk, mostanában elég gyakran (skinhead zeneszövegeket). Nem kedveljük a csajokat, ezért kettőt leborogattunk sörrel. Régen kirúgtam egy épület oldalán az üveget. Józanul sem vagyunk normálisak,inni se kell hozzá. Múltkor bemásztunk két idegen ház kerítésén véletlenül,mert a csaj nem tudta pontosan, hol lakik az ismerősünk. Megtaláltunk a házukat, bementünk, mindenki aludt. Mi meg a konyhában találtunk kaját, befaltuk és megittunk 2 sört.

Ezek a dolgok nem most történtek, hanem az évek alatt.

Ezek a rosszabb dolgok, az enyhébbeket nem sorolom.


2010. okt. 25. 12:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem valami nőies, de hát ez van.
2010. okt. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
És erre büszke vagy? Szánalmas,undorító szokás..
2010. okt. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Én csak érdeklődöm, hogy normális-e, nem dicsekedek!

Tudunk normálisan is viselkedni, ha kell, mert néha muszáj. Szókimondók vagyunk, de munkahelyen nem mondhatom mindenkinek, hogy dögölj meg, ha nem tetszik a pofája...

2010. okt. 25. 13:14
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

hát persze, hogy normális a kocsma tetejére pisálni!

ezeket most kell megtenned, ha úgy érzed, mert ha elnyomod magadban akkor majd 3 gyerekes anyukaként, már biztos megszólnak!

a hülyeség fontos az élet bizonyos szakaszában! ezeket ki kell élni magadból...

igaz én is ilyenforma leányzó voltam, de a rongálást az nem szerettem... apu sörét mindíg megittam...

és nem bánom, mert szabad nő voltam vagyok és leszek!!!

néha elmerengek a sok hülyeségen és jókat röhögök meg ég a pofám...

2010. okt. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Rongálást én sem szeretem, az épület oldalának kirúgása volt az utolsó.

Kaptam nevelésszerűséget, sehova nem mehettem, mindenért le voltam b@szva, örökké csúfoltak, azért lettem ilyen. Igaz gyerekkoromban is voltak fura dolgaim.

2010. okt. 25. 13:33
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Te tényleg ennyire nem vagy tisztábban avval,hogy mi normális és mi nem?

Tedd fel így a kérdést.

- Kocsmában valaki belevizel a szemetesbe, vagy sörös pohárba és megitatja veled.

- Valaki a lakásodat vagy éppenséggel kocsmádat /butikodat levizeli csak azért hogy megfagyjon..(el se tudom képzelni,hogy lány létedre hogy tudsz felfelé pisilni,szóval ennek kamu szaga van)

- valaki nem bírná a képedet,és csak úgy heccből leöntene sörrel vagy húggyal.

- Valaki a lakásodban csak úgy szét rugdosná a tárgyaidat..(már itt is sántít a dolog,mert azt ilyen kötekedős alakokat hamar kitiltják a kocsmákból)

- Valaki csak úgy beverné a lakásod ablakát.

-valaki csak pusztán szétverni a képedet?

Szerinted ez így normális? Ha a te testi épségedről és a te vagyoni értékedről van szó akkor normális ez a viselkedés?

Ennyire nem lehetsz buta,hogy ne mérd fel mi a jó és rossz..

Ha meg jó viccnek találod az egészet akkor kívánom,hogy ha egyszer családod lesz te százszorosan visszakapd egy hasonló mentálisan beteg fiataloktól..(na akkor megtudod milyen érzés)

2010. okt. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Próbálok normálisan viselkedni, de túlságosan idegbeteg vagyok. A kocsma tetejére való vizelés, ablakkirúgás, pohárba vizelés, ezek már 4 éve történtek.

Kocsma tetejére meg úgy másztunk fel, mert az lejtős egy kicsit, azért tettem hozzá a fel szót.

Nem baj, ha hazugságnak képzeli valaki, legalább nem gondolja azt, hogy ilyen is van. Igaz, belőlem nem nézné ki senki az őrültködést.

2010. okt. 25. 13:41
 8/15 anonim válasza:
Komoly gondjaid vannak az tuti... szerintem menj el orvoshoz vagy valamit csinálj magaddal:)
2010. okt. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ezeket nem egyedül műveltem, hanem ketten. Mindketten ugyanabban a problémában szenvedünk? Ha igen, akkor ez milyen "betegség"?
2010. okt. 25. 16:59
 10/15 anonim ***** válasza:

A betegség neve:

Emberi butaság,érzéketlenség.(ha megitattál valakit pisivel akkor csakis érzéketlen lehetsz)

Azt meg egyenes utálom,és üres kifogás,hogy azért vagytok ilyenek mert fiatalok vagytok,vagy rosszul neveltek..

A sorozatgyilkosok is ezt mondják,mégsem könyörül meg senki....Egyszerűen csak bunkón viselkedtetek,és én nem lennék büszke erre..VAgy más szóval antiszociális vagy..vagy szánalmas..melyik tetszik jobban?

2010. okt. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!