Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » FONTOS. Érdemes lenne oda mennem?

FONTOS. Érdemes lenne oda mennem?

Figyelt kérdés

Kérlek olvasd végig... szóval a story a következő:


itt a felvételi ideje ... és én a pécsi művészeti suliba szeretnék menni drámatagozatra. ( 5.-es korom óta színésznő szeretnék lenni ) na most nyolcadikban rá kellet jönnöm: csak 16 főt vesznek fel, és pécsiek és károsultak előnyben ... én vidéki vagyok és nem tudom mennyi esélyem lenne.. főleg mert 5 vers 2 próza és 2 dal a kötelező ami nem is lenne baj, ha mondjuk pécsi lennék .. van még 1 suli az pedig a deák ferenc gimnázium, média osztálya ... nem "színjátszós" de meg tenné mert ez még mindig nem egy általános ... és közel is áll a médiához.. jóval több embert vesznek fel, és nem olyan elit mint a művészeti .. ( mellesleg megjegyezném nem játszom semmilyen hangszeren csak 2 gitárórán voltam eddig ) az egyik legjobb barátnőmmel együtt megyünk nyíltnapra és ebből a szempontból mindketten oda szeretnénk kerülni nekem a deák nagyon színpatikus ... de akkor most mi lesz az álmaimmal ???


2011. okt. 27. 18:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!