Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Telejesen kétségbe vagyok...

Telejesen kétségbe vagyok esve, mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem érdekel ha rámismernek de már nem tudom mit csináljak...15 éves lány vagyok...a szüleim elváltak, és egyiknek sem kellek..illetve anyámnak igen a gyerektartási pénz miatt, de mindkettöö rettenetesen utál...anyám utál amiért nem vagyok hajlandó 8-kor lefeküdni csak azért mert neki dughatnékja van az új palijával, apám meg rühell mert rasta vagyok..na most itt lakok apámnál, de minden nap meghallgatom mennyire utál, és hogy soha nem akart idióta rasta kölköt...hogy levágjam a hajam arról szó sem lehet, vallási okok miatt vagyok rasta...tényleg utálnak, vagdosom magam minden bajom van..mit tegyek?
2011. okt. 27. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
van rokonod akiben megbízhatsz?költözz hozzá.
2011. okt. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

barátaid nincsenek akikel megbeszélhetnéd ezt?

vagy tanárok, ifjúságvédelmi felelős??

végső esetben gyámügy...

mindegy, de ne tűrd el ezt!!

2011. okt. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nincs rokonom, és most nem is magyarorzságon lakom hogy velük lehessek..szóval teljesen egyedül vagyok, persze visszamehetnék de ott hallgathatnám anyám bunkóságait, és normális ruháim sem lennének, mert szinte semmit nem hajlandó rám költeni
2011. okt. 27. 20:58
 4/11 A kérdező kommentje:
akarom mondani most a barátaimmal nem lehetek együtt
2011. okt. 27. 20:59
 5/11 bánomisén ***** válasza:

Ne vagdosd magad, hanem sürgősen beszélj egy felnőttel, akiben megbízol. Lehet az rokonod, tanárod, egy közeli ismerős, osztálytárs szülője, orvosod, mindegy, akivel jó a viszonyod. És amint lehet, költözz el valahova otthonról, mert így nem lehet élni.

Fel a fejjel, kislány, kitartás!

2011. okt. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 bánomisén ***** válasza:
Most olvaslak... A telefon nemzetközileg is működik, ha van valakid Magyarországon, aki tudna segíteni, hívd fel.
2011. okt. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
egy tanár jó megoldás.esetleg menj a magyar követségre.
2011. okt. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem szeretnék nagy dolgot csinálni ezmiatt, hogy gyámügy stb...sajnos én ezt már természetesnek veszem hogy egyiknek sem kellek, csak néha látom a többi gyereket meg minden hogy milyen boldogok....aztán paraflash...és úgysem hinne nekem senki...egy elzüllött rastának tart engem mindneki :(
2011. okt. 28. 21:31
 9/11 bánomisén ***** válasza:
A frizurádon kívül van egyéb okuk is arra, hogy elzüllött rasta-nak tartsanak? Mert ha nem, akkor nem kell így élned, de ha még esetleg van is okuk rá, hogy rossz véleményük legyen rólad, akkor is a szüleid, és akkor is lehet mit tenni, többet, jobbat, mint hogy vagdosod magad.
2011. okt. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem egyéb okuk nincs utálni azon kívül hogy megszülettem :(
2011. okt. 29. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!