Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Telejesen kétségbe vagyok...

Telejesen kétségbe vagyok esve, mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem érdekel ha rámismernek de már nem tudom mit csináljak...15 éves lány vagyok...a szüleim elváltak, és egyiknek sem kellek..illetve anyámnak igen a gyerektartási pénz miatt, de mindkettöö rettenetesen utál...anyám utál amiért nem vagyok hajlandó 8-kor lefeküdni csak azért mert neki dughatnékja van az új palijával, apám meg rühell mert rasta vagyok..na most itt lakok apámnál, de minden nap meghallgatom mennyire utál, és hogy soha nem akart idióta rasta kölköt...hogy levágjam a hajam arról szó sem lehet, vallási okok miatt vagyok rasta...tényleg utálnak, vagdosom magam minden bajom van..mit tegyek?
2011. okt. 27. 20:48
1 2
 11/11 bánomisén ***** válasza:

Gondolom, nem te táviratoztál nekik, hogy meg akarsz születni, akkor meg nem értem, mi a bajuk.

Tényleg keress meg a gondoddal egy felnőttet, aki közel áll hozzád, akár Mo-on, akár ott, ahol most laksz. Csak van valaki, akiben megbízol... Biztos, hogy van valami olyan megoldás, ami neked is megfelel.

2011. okt. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!