Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen napotok volt ma?

Milyen napotok volt ma?

Figyelt kérdés
Holnap mire szamitasz?
2009. máj. 5. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Megírtam a matekérettségit. Nehezebb volt, mint amire számítottam, de így is jól sikerült. Holnap arra számítok, hogy megírom a töri érettségimet is. Remek :(. De után aztán vége. Más érettségim nekem már nincs hátra. Szóval alszok délután, utána meg biciklizek. Este meg... (Az legyen az én titkom)
2009. máj. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
ma számítógépeztem tanultam illetve fociztam a haverokkal holnap tanulok focizok találkozok egy lánnyal és számítógépezek
2009. máj. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Köszönjük a kérdést. Átlagos. Ma ovltunk párommal egy cégnél, orvosi vizsgálaton az üzemdokinál. Aztán vásárolgattunk, hazajöttünk, és lógunk a neten. :) Holnap megyek tetoválást csináltatni. Jövőhéttől meg lehet már odlgozunk ismét.

Jóéjszakát!

2009. máj. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Köszönjük a kérdést. Átlagos. Ma ovltunk párommal egy cégnél, orvosi vizsgálaton az üzemdokinál. Aztán vásárolgattunk, hazajöttünk, és lógunk a neten. :) Holnap megyek tetoválást csináltatni. Jövőhéttől meg lehet már dolgozunk ismét.

Jóéjszakát!

2009. máj. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Reggel elvittük a párommal a lányunkat oviba utána ő elment festeni én most épp netezek de nemsokára befejezem és nekiállok takarítani.Utána délben elmegyek e lányomért az oviba hazafelé beugrunk a boltba.Megfőzöm a kajcsit(rizses husi).Majd 4 óra után elvisszük a kutyánkat oltásra.Délután játszok a lányommal,este pedig várjuk haza apát:)Este 8-kor fürdés és alvás a lánynak.Mi még fenn maradunk majd egy kicsit apával...:D

Ez lesz az én mai napom.31/L

2009. máj. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ma a suliban unalom...de biosz óra xDxD az jóóvolt*.* töri: tz...angol: angol vidi, globális felmelegedés témával most gépezek majd mek tanulni, aztán tv, kaja, gép ennyih:D
2009. máj. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hosszú.Úristen már reggel félnégy van.

Na megyek aludi...

2009. máj. 13. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!