Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elvetemült dolog lenne emberek...

Elvetemült dolog lenne emberekbe chipet ültetni?

Figyelt kérdés
Ha ez az emberek érdekét szolgálná, mondjuk kézfejbe ültetni egy azonosító chipet, ami a mindennapi életünket kissé megkönnyítené?
2011. nov. 3. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnának, róla nem. Ha nem, akkor igen.
2011. nov. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mármint ha tudnának róla, hogy van, és mire kell, akkor nem elleneznék? Én nem ellenezném, ha egyszerűbbé teszi az életem... Csak nem tudom, más hogy van ezzel...
2011. nov. 3. 17:08
 3/6 zkriszti3 ***** válasza:
Örülnék neki,így le lehetne nyomozni ki hol volt pl. egy gyilkosság idején.Ha gyerekek elvesznek egyszerűen megtalálnák őket.Sajnos valaki biztosan visszaélne vele,és pokollá tenné tisztességes emberek életét.
2011. nov. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Emellett tartalmazhatna információt az egyén vércsoportjáról, vagy hogy van-e valami gyógyszerallergiája.
2011. nov. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Olyan dolgokat írtok, amire nem is gondoltam...


Örülök, hogy pozitív visszajelzéseket kaptam :)

2011. nov. 3. 21:14
 6/6 anonim ***** válasza:
42%
Nincsenek bűnözői hajlamaim, de ha megcsipeznének az lenne az érzésem, mintha valaki tulajdona lennék.
2013. dec. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!