Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » "Léteznek csodák". Nem hiszem....

"Léteznek csodák". Nem hiszem. Szerinted? Vagy, van egyáltalán értelme a létnek?

Figyelt kérdés

Annyiszor hallottam már, de sajnos sosem kérdeztem rá, hogy "te, mégis mit hívsz te csodának? mi ebben a csoda?"

Szerinted mi a "csoda"? Én vagyok az egyetlen, aki szerint nincsenek?

És most nem arra gondolok, hogy valaki nyer a lottón, vagy beleszeret valakibe és az viszonozza... persze, bármit fel lehet fogni csodának, de én nem így értem!


Egyáltalán, mi az értelme az életnek? nem úgy értem, ahogy általában, hogy "az életemnek nincs értelme".. úgy értem, az egész emberiség létének.

Gyerekkorban tanulás van, felnőtt korban munka. Ennyi! Ennyi az élet! most ennek mi a fene értelme van?


Légyszives normális válaszokat, vagy legalább NORMÁLIS HANGNEMBEN írt válaszokat. köszi.


2011. nov. 6. 15:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Te célokat, meg értelmeket keresel, holott ilyen nincs. Egyszerűen élvezd azt, amit élvezhetsz, a többin meg ne jártasd az agyadat.
2011. nov. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!