Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez egészséges barátnő-barátnő...

Ez egészséges barátnő-barátnő kapcsolat?

Figyelt kérdés
Az még normális, hogy a barátnők egész nap ölelkeznek, meg smárolnak? Ez még ilyen baráti szint? 14f
2009. máj. 7. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Smárolnak?! Na ez már kicsit túlzás! Jó, én is szoktam a barátnőmet megölelni, mikor rossz a kedvem, és csak ő van ott nekem, de ez már durva. Sosem smárolnám le a legjobb barátnőmet. És egész nap ölelkeznek? Jézusom! nálam ez öt perc, és megmondom neki, hogy köszi, hogy megvigasztaltál.

Meg mikor elmegy akkor puszi puszi, szia. Ennyi szerintem még normális.

2009. máj. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

smárolni ? :D király :D


17F

2009. máj. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
nem akrok illúziót rombolni, de ez a műleszbi dolog elég elterjedt a tinik közt...nem kell egyből komolyan venni- szerintem.
2009. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

barátnök ha smárolnak, gondolom veled korabeliek, mert te irod 14f, az már nem normális, mig ölelkeznek ok, de ez már nem, de mér akarod tudni, tán barátnödröl van szo?

Én elgondolkodnék, bár lehet ez most a sikk??? az elég baj ha igy lenne!


Egy 40 éves anyuka

2009. máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

2. hozzászóló voltam.

ne vegyétek komolyan én csak viceltem,szerintem elszmorító,föleg ha buta kis tnilányokról van szó akik azt hiszik ez a menő :P

2009. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

öhhöm nállunk is ez a helyzet 4 műleszbi van az osztályban...elég idegesítőek :@ ez nem baráti szint, addig oké, hogy megölelik egymást de a smárolás...:S

13/L

2009. máj. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
irok neked egy-két példát! Bevezetésként annyit, hogy kamaszkorban sok mindent kipróbál az ember, és ez nem feltétlenül rossz. Én is lány vagyok és csókolóztam már egy barátnőmmel, egyszer történt meg részegen és nem is lett több a dologból, mivel mindkettőnknek van barátja. Az unokatesóm viszont elmondta, hogy rendszeresen szokott a legjobb barátnőjével "viccből, szeretetnyilvánitásból, polgárpukkasztásból, műlezbizésből" csókolózni. Na mármost én tudom, hogy az unokatesóm barátnőjének van barátja! Kérdeztem, hogy ez nem zavarja e őket, de a válasz az volt, hogy nem! Szerintem az egész a körül forog, hogy normális e, hogy milyen emberek között élsz, és mihez vagy hozzászokva. Az én szememmel normális, egy konzervativ ember szemével viszont nem az! Lehet baráti szinten is smárolni, sőt szerelmeskedni is, akár nemtől függetlenül. Az érzelmeket és a szexet nem szabad összekeverni. Az is lehet, hogy a barátnődék egy nap leszbikusok lesznek, benne van a pakliban! Ez esetben te majd szépen pofára esel, de attól még nem mondhatod, hogy nem normális! A lényeg, hogy mindenki megtalálja a maga boldogságát.
2009. máj. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!