Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt a legcikibb dolog,...

Mi volt a legcikibb dolog, ami eddig megtörtént veletek életek során?

Figyelt kérdés
Ha túl ciki, írhatod priviben is!

2011. nov. 8. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem nagyon gáz volt mikor egy táborba voltunk a dunaparton én meg belestem de egy fiú kihúzott de én közbe meg úgy káromkodtam hogy még a város másik felén is lehetett hallani utána meg pucérra kelelt vetkőznöm az egész tábor előtt és egy esőkabátba voltam reggel 8tól este 7ig xddddd
2011. nov. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
93%
Szia!Velem rengeted ilyen dolog megtörtént már...no de szemezgetek veled a kedvedért.Előszőr is:Történt egyszer hogy, elmentem a barátomékhoz,de közben megálltam a TESCONÁL ,hogy vegyesk óvszert.Azt tudni kell,hogy nem igazán vásároltam előtte, mert mindig ő vette és mert nem sok tapasztalatom volt az óvszer vásárlasban,hisző volt az első(még most is az).No de az a lényeg,hogy gondoltam felhíom és megkérdezem merre van a gumi.Hívom a parkolóban és felveszi a telefont.Mondom neki :"Szia szivem,veszek gumit de nem tudom merre van..."azt tudni kell hogy a telefonom még egy éve nagyon rossz volt és recsegett sokszor.No hát most is recsegett meg minden és csak annyi választ hallottam,hogy "fürdik" vagy "fürdök"nem értettem pontosan...jó gondoltam magamban fürdik de attól még mondhatod...elismételtem a kérdést"drááágáámm,mi lesz így este ha nem tudom merre vegyem meg a gumit"erre jön a hang most már tisztán:"KAresz fürdik!én az idősebb Károly vagyok de semmi baj nincsen tényleg,átadom az üzenetedet neki"mondom ezt nem hiszem el...Hebegtem meg habogtam hogy bocsánat csak nem hallottam meg minden...hirtelen megnyílt a tesco parkolója alatta föld és mindenki dudált mert földbe gyökerezett lábbal áltam ott..karesz apukája megsem várta még karesz kijön a fürdőből berontott állítolag és paprikavörös fejjel röhögött...:Dmondanom sem kell hogy minden családtagnak elmesélte és megy a szívózás:D
2011. nov. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még soha nem volt telitalálatom a lottón. Bár ez több mint ciki. Ez felháborító.
2011. nov. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fuh már sok volt.
2011. dec. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!