Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most komolyan! Mi bajotok van?

Most komolyan! Mi bajotok van?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és a húgom lelki terrorban él mivel hogy a nagyobbak azt mondják rá hogy k...va mert 14 éves!!de ő nem tett semmi rosszat még szűz az egyik barátnőm 13 évesen vesztette el.. nem bánta meg nem lett terhes! Állandóan azt hallom hogy 14 évesen Barbizni kéne.. nem hiszem hogy ti 14 évesen barbiztatok.. max nem csőgatyát vettetek fel! én se barbiztam.. na meg ha jól tanul lesz belőle vmi.. (nem k***va) akkor mi bajotok van??? ők is emberek ugyan úgy mint ti!! Max. fiatalabbak.. igaz nem csak titeket hibáztatlak... mert igazatok van .. egy szinten! de az hogy minden 14 évest le ku***váztok!! ... nem vagytok tisztában azzal hogy mit jelent az a szó hogy k***va. Tudjátok az azt jelenti hogy pénzért fekszik le emberekkel vagy összefekszik fűvel fával! Ha a barátjával fekszik le abban mi a baj???
2011. nov. 8. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
KURV@ máglyára a rib@ncal
2011. nov. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnálom szegényt :( peregjen le róla , így talán abbahagyják :(
2011. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!