Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez szerintetek csapda és el...

Ez szerintetek csapda és el akarnak rabolni?

Figyelt kérdés
A minap kaptam egy sms-t egy ismeretlentől, az állt benne, hogy menjek be aszerkesztőségbe, meg ilyen modell olyan modell nincs még kész, meg jött egy uj szerződés, és két éves reklámanyagra kell, illetve este vacsi? Felhívtam ezt a számot azt mondták téves.. aztán este felhívtak, és bocsánatot kértek, hogy nekem küldték csak elcímezték, én pedig mondtam, hogy én modellkedtem régebben, meg hát megvan hozzá az adottságom, és a srác egyből mondta hogy küldjek át pár fotót... elgondolkoztam, micsoda véletlen, hogy pont nekem küldték ezt az sms-t... Lehet hogy megnéztek facen, megtetszettem, és kinézték a tel számomat! A csávó lehúzott néhány jó ügynökséget is telefonban, miközben azt nem tudtam meg hogy ő hol is dolgozik... szerintetek ez veszélyes, és átverés? Ki akarnak vinni olaszba, vagy valahova prostinak?
2011. nov. 10. 09:50
 1/3 Stella90 ***** válasza:
én a helyedben nem mennék bele. ilyenekkel simán átverhetnek, és feleségül adhatnak valami gazdag vén pasihoz, vagy csak kiállítanak az út szélére...nagyon vigyázz!!!! fontos, hogy tudd, hol dolgozik. ha megtudtad, nézz utána. ha nem találsz semmit, soha többé ne vedd fel nekik. és fészbúkra meg sose rakd ki az adataidat...semmit...bárki bármikor megtalál...én nem is a saját nevemen vagyok fent. bárki, aki meg akar tudni rólad valamit - akár ismeretlen - ott van nekik készen tálalva...még a rendőrség is onnan csemegézik...nem csoda...hiszen nem kerül nagy energiába, hogy bárkiről megtudjanak bármit...önként és dalolva írkálja ki magáról az ember a dolgait...úgyhogy óvatosan...a mai világban már nem lehet tudni, hogy ezeknek valódi a céljuk.
2011. nov. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nilvános közösségi oldalakon SEMMILYEN valódi adatot ne adj meg, én a nevemet, címemet, stb-t sem szoktam, kizárólag egy álnév vagy egy nicknév, és esetleg születési dátum. Vigyázni kell.
2011. nov. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Antimod ***** válasza:
Vigyázz! Gyanús a dolog. Én nem mennék.
2011. nov. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!