Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek most, Hogy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek most, Hogy mondjam el a szuleimnek, baratomnak?

Figyelt kérdés
17 vagyok es teherb estem,ovszert nm hasznaltunk csak fogamzasgatlo kapszulat szedtem.elvetetni pedig mar keso
2011. okt. 8. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos,hogy terhes vagy? Nőgyógyásznál voltál már? (csak mert ha az előírásoknak megfelelten szeded a gyógyszert, nagyon kevés esélye van annak hogy teherbe ess).Első körbe győződj meg róla100%-ban.

Egyébként minél előbb mondd el nekik!Szerintem előbb a barátodnak, aztán Ő majd segít, akár elmondhatjátok együtt s a szülőknek. És a legjobb, ha őszinték vagytok, biztos vagyok benne, hogy segíteni fognak nektek a szülők.

2011. okt. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Fogamzásgátló mellett teherbe estél? Azt hogy hoztad össze? Az vmi terminátorsperma...:D Vagy te nem szedted jól a bogyót és akkor ne csodálkozz.

Különben egyszerűen:

Anyu, apu... terhes vagyok. Aztán hagyd hogy sokkot kapjanak.

Különben ha jófejek úgyis csak segíteni fognak, nem üvöltözni. Ellenekző esetben vannak kismama segítő szervezetek.

2011. okt. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen ,biztos vagyok benne
2011. okt. 8. 18:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány hetes terhes vagy?
2011. okt. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
10
2011. okt. 8. 18:34
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Akkor még elmehetsz abortuszra.

Mivel 18 éves nem múltál el, így a 18. hétig mehetsz abortuszra. Szólj a szüleidnek minél hamarabb.

2011. okt. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogamzásgátló kapszula? Ezalatt a fogamzásgátló tablettát érted, amit minden nap be kell venni?


Mivel még nem vagy 18, ezért valóban elvetetheted a 18. hétig, illetve alapvetően a 12. hétig. Tehát még nem késő, csak hát nem egy 2 napos procedúra az egész.


Szólj minél hamarabb a szüleidnek és a barátodnak. Ne halogasd! Biztos segíteni fognak!

2011. okt. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!