Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szuleimnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Twinky kérdése:

Hogyan mondjam el a szuleimnek?

Figyelt kérdés

Nehez ebbe belekezdenem, mert tudom, ezzel sok embert botrankoztatok meg, mivel eleg kenyes, s mostanaban eleg felkapott dologrol van szo.

Az a legfontosabb, hogy nem divatbol lettem az, ami vagyok. Nem a tv, a net es egyeb medium hatasara vonzodom azokhoz, akikhez. Tudom, mindenhol ezt sulykoljak az emberekbe, mimdenhonnan ez folyik, de megis, en mar akkor tudtam, hova tartozom, amikor ez meg tabu volt. S tabu most is annak ellenere, hogy az utcak tele vannak mindezzel. Lehet latni, mert mar nem titkoloznak az emberek annyira, mint regen. Ugy erzem, nekem is fel kell vallalnom a hovatartozasom, mert elnyomnak minket. De nem is masok miatt, masok velemenye nem erdekel. Csak szeretnem, ha nem kellene bujkalnom, a szerelmemet masok elol rejtegetnem. Sajnos, kevesen vagyunk, akik ezt nyiltan felvallaljak, felvallalhatjak anelkul, hogy masokat nem bantananak meg.

Egyedul a szuleimnek nem tudom, hogyan meseljem el, mert ok tobbnyire fiuk, a barataim, haverjaim tarsasagaban latnak, veluk logok. Mar sejtenek valamit, s latom, hogy neha meg akarjak kerdezni, de nem merik.

Hogy mondjam el, hogy hetero vagyok, s a lanyokat szeretem? Hogy mutassam be a baratnom, hogy ne okozzak nekik csalodast?


2011. aug. 14. 22:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nincs minden veszve! Még kiderülhet, hogy biszex vagy.
2011. aug. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
A nickeddel lelőtted az elején a poént. :D
2011. aug. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Kedves Twinky!

Sajnos napjainkban ez elég nagy probléma!Azonban a szüleidnek nyugodtan elmondhatod mert nagy valószínűséggel ők is azok!Különben egy klotyóban végezted volna.Ha nem örökbe fogadott gyermek vagy és nem egy lombik terméke!Nos ha ezen kritériumokból egyik sem áll fenn

tiszta szívvel nyugodtan mondd el nekik.



Üdv:K

2011. aug. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Azert remelem, nem mindenki ismeri a nickemet... :( :D
2011. aug. 14. 22:59
 5/25 anonim ***** válasza:
jó gyorsan (a kisbetűs szöveget lusta voltam elolvasni)
2011. aug. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Ezt bírtam :D

22/N

2011. aug. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Miért Nicknek hívják a barátnődet?
2011. aug. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

ez jóóóóóóó :DDDDDDD


kb 50 év mlúva am kajak ez lesz

2011. aug. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
én nem ismertem a nicked de egy virtuális sörre meghívtalak mert könnyesre röhögtem magam...pedig sírnom kéne :D
2011. aug. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
A sörözéshez csatlakozom.
2011. aug. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!