Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mely vallások fognak üdvözülni?

Mely vallások fognak üdvözülni?

Figyelt kérdés
Hallottam már sokfélét, és arra vagyok kíváncsi, hogy mely felekezetek üdvözülnek, és melyek a tévhitek, amik elkárhoznak? Segítségeteket előre is köszönöm!
2011. nov. 11. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Üdvözülni egy vallás fog mégpedig a Rock 'N' Roll
2011. nov. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ja. éljen a rock 'n' roll. én nem hiszek egy vallásban sem. szerintem az ázsiai vallásformákon kivül mindegyik csak butítja az embereket. itt a kereszténység, a mormon vallás, stb. egyik se vitte soha előre az emberiséget. sőt a kereszténység okozott egy kedves sötét középkort is. a távol keleti vallások régről erednek, nincs sok babonájuk. a természettel való harmóniára tanítanak. ezekből nem veszett ki a lényeg, és a nem a pénzről szólnak.

de hogy melyik fog üdvözülni? szerintem mindenki a saját hitét üdvözíteni legszívesebben :)

2011. nov. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem emberek üdvözülHETnek, ha egyáltalán

(én tévhitnek tartom, amelyik ezt az üdvözülést valamilyen automatizmusnak fogja fel, ami csak úgy, mintegy jár, mintha bérlete lenne az üdvre, vagy belépőjegye, anélkül, hogy tett volna a hívő érte, aki csak formálisan vallásos. Aki nem akar üdvözülni, az biztos, hogy nem fog üdvözülni.)

2011. nov. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Biblia szerint azok üdvözülnek akik hisznek Jézusban és rábízzák az életüket Istenre.
2011. dec. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!