Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, elfogadjam az...

Mit csináljak, elfogadjam az ajánlatot?

Figyelt kérdés

PhD hallgató vagyok, szoktam vizsgáztatni is.


Nemrég kaptam egy ajánlatot egy szép lánytól ,hogy eltölt velem egy éjszakát ha átengedem a vizsgán, illetve ha elmondom neki ,hogy pontosan mi lesz a vizsgán.


Tudni kell rólam ,hogy világ életemben szerencsétlen voltam a lányoknál, ezért a tanulásba menekültem.


Soha nem lenne rá esélyem az életben, hogy egy ilyen szép lánnyal együtt legyek.(A szüzességem egy prostituálttal vesztettem el)


Ugyanakkor igazságtalannak érezném ,hogy ez a szép lány jó eredménnyel átmenjen a vizsgán amikor ő az egyik legbutább hallgató a csoportban.


2011. nov. 12. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az utólsó mondatod a válasz....
2011. nov. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaj már, ki hiszi el, hogy egy PhD hallgató, aki egyetemen tanít, ide írogat ráadásul ilyen témában? Haggyukmáááá'
2011. nov. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Fektesd meg, de ne segíts neki, vegye úgy, mint egy leckét, hogy felesleges k.rvulnia.
2011. nov. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Ne csináld.

Mi a biztosíték arra, hogy nem terjeszti el rólad, hogy szexért cserébe adod a kérésedet. Rossz híredet kelti, meg minden.

Most őszintén: megérné neked, hogy roncsa a híred?

lehet, hogy ilyen szép lánnyal nem tudnál máskor lefeküdni, de olyannal biztosan, aki másképp szép ás nem szex útján akar érvényesülni.

2011. nov. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Oszt' mi különbség lenne egy prostituált, meg eközött a leányzó között?

Am szerintem kamukérdés, unatkoznak a tinik az esti buli előtt

2011. nov. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én csak prostituáltakkal tudok sajnos lefeküdni. :(


Undorodnak tőlem a lányok.

2011. nov. 12. 18:01
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Egy ismerősöm mesélte, h egy csaj volt a csoportjukban, aki lefeküdt a tanárával a jobb jegyért. A vizsga után megkapta a csaj az indexét egy kettessel és egy 5ezressel. :D
2011. nov. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Engedni fogsz neki. A nagyhatalmúak mindig ezt csinálják és mindig van egy h*lye k*rva, aki felajánlkozik. Ha te nem fekszel le vele, keres egy hasonlót a te helyzetedben, és az segíti át. Az ilyen lányok mindig megtalálják a kiskapukat.

Szívem szerint mondanám: hagyd megbukni a ribancot, de hát attól még nem fog megbukni, hanem rábukni egy szintén befolyásos ember dákójára...

2011. nov. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Biztosan hajlandó pénzért is.
2011. nov. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Elhiszem, hogy elgondolkodtató ajánlat. De! Csak egy alkalom lenne. Mi van ha utána meg bekavar neked! Te húznád a rövidebbet, hisz tilos diák-tanár közt a kapcsolat. Megérne ennyit?

Mi van, ha direktbe csinálja, és már kész terve van, hogy mit lép ha belemensz. Vannak nagyon is rafinált nők. Mi van ha megtörténik és rohan a rendőrségre, és tálalja hogy te kényszerítetted.

Lehet most elszaladt velem a ló, de mérlegelj.

28/L

2011. nov. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!