Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amikor úgy érzed, hogy teljese...

Amikor úgy érzed, hogy teljesen padlón vagy, amikor teljesen összetörve érzed magad, akkor mi ad erõt, mibe kapaszkodsz, hogy fel tudj állni?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon rosszul alakultak a dolgok az életemben, nagyon nyomasztó, szomorú fordulatokkal kellett szembenézzek és úgy érzem elfogyott minden optimizmusom, reményem. Minden pillanatban sírni tudnék, de tartanom kell magam.

Ti mibõl nyertetek új erõt?


2011. nov. 15. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmiből. Talán ha lennének barátaim... de nincsenek. Már régóta teljesen magam alatt vagyok, és nem látom a kiutat.
2011. nov. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Belenézek a három kutyám szemébe, akiket utcáról-gyepiről hoztam el a halál elől és olyan hála, szeretet van bennük, hogy ha ujjongani nem is kezdek örömömben, de felvidít a tudat, hogy nekik én vagyok a legfontosabb. Nélkülem talán már halottak lennének, számítanak rám és bőghetek egész nap a szobában, mert ha már mást nem is, legalább őket boldoggá tudom tenni - egy kis labdázással vagy simogatással. :)
2011. nov. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
* nem bőghetek, bocsi
2011. nov. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha padlón vagyok, általában a két karom és lábam ad erőt, hogy felálljak... Neked neeeem? :O


Komolyra fordítva a szót: Nem fogom vissza. Kiengedem magamból, szőröstül-bőröstül minden bánatom. Ezek után mondhatni "túlteszem magam" a dolgokon, és újult erővel nézek bele a holnapba :)

2011. nov. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!