Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kissé összetörve. Jól tettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kissé összetörve. Jól tettem, amit tettem?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt a párommal, amúgy 1 éve ismerjük egymást. Utóbbi időben kicsit megváltozott a viselkedése, nem jelentősen, de én észrevettem rajta. (amúgy személyesen elég ritkán tudunk találkozni)

Kérdeztem, mi a gond..azt mondta semmi, aztán nagy sokára kinyögte, úgy érzi, már kevésbé szeret, hogy a stressz/vizsga elnyomja ezt. Nagyon rosszul esett, nem tagadom.

Azt írta, emiatt bűntudata is van, de nem akar kihasználni. El van bizonytalanodva, nem tudja, mi lenne a helyes, mert lehet, szerinte csak átmeneti a dolog.:S

Én nagyon szeretem őt, ő is, azt írta, nem akar elveszíteni, de nem tudja...Úgy mint barátot biztos nem akar elveszíteni, de mint barátnőt, ebben nem biztos.

Abban maradtunk, hogy adok neki időt, és majd jelentkezik. Jól tettem? Mennyi időt érdemes ilyen esetben adni? Csak rosszul végződhet ez az egész?:S

Addig egyébként nem is beszélünk, semmilyen formában, míg nincs magával tisztában. Azt mondta, semmi indoka nincs erre, ő sem tudja, miért érez, vagy nem érez dolgokat. Nagyon szomorú vagyok emiatt.:( Annyira jól megvoltunk.


21/L


2011. jan. 13. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben a párom már nem lenne velem. Elküldtem volna. Nálam vagy van szerelem, vagy nincs.
2011. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy gondolkodni kéne azon, hogy szeret-e.

Szerintem hülyeséget csináltál.

Most megtartott szépen tartaléknak míg nem talál magának jobbat...

2011. jan. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ő nem olyan, hogy csak "tartalékba" megtartson. Ha tényleg nincs értelme, meg fogja mondani..csak nem értem ezt az egészet.:S Létezik ilyen elbizonytalanodás?
2011. jan. 13. 22:29
 4/6 anonim ***** válasza:
persze, az elbizonytalanodás akkor jön, amikor úgy érzed még sem az igazival vagy, de valószínűleg ha most szakítasz, akkor nem lesz senkid, mint írta nem akar kihasználni, azaz nem akar csak a szex miatt Veled lenni. Sajna ez van. De ne aggódj, ha tényleg úgy érzi, h nincs más, visszamegy Hozzád. Van vagy 3 barátnőm, akik kb ezért vannak együtt a pasijukkal, mert úgy se lesz jobb és végül is jó apa lesz, "nincs is olyan, h igazi" meg volt egy b.nőm, aki szerencsére szakított a pasijával, mert az fűvel fával megcsalta, folyton ilyen szüneteket kért, mint most a barátod... de ne értsd félre az a srác folyton azt mondogatta, h nem bízik a barátnőmben, mindig féltékenykedett... stb. Szóval igen a Te barátod nem ilyen... csak mondom, h mind2 nem meg tudja adni magát, ha úgy érzi nem talál jobbat.
2011. jan. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 4 hónapja vagyok egyutt a barátommal.. és én is változást vettem rajta észre. :/ már nem úgy viselkedik velem, mint elotte.és elég sokszor bunkózik velem.:S de nem tudom, hogy ez miért van.:/ Azt mondja, hogy szeret.. és még senkit se szeretett igy, mint engem, de nem tudom, hogy mi van, hogy mi a gond, amiért sokszor kocsog. :S
2011. jan. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ő egyáltalán nem bunkó, meg semmi..csak ezt az elbizonytalanodást nem értem.:S

Kérdezd meg a barátodat, hogy mi a gondja, miért viselkedik így, hisz te okot sem adsz rá..Aztán remélhetőleg "észreveszi" magát. Drukkolok!:)

2011. jan. 13. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!