Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehet az ember ha a...

Mit tehet az ember ha a szülei hajléktalanok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 23:55
 1/7 Stella90 ***** válasza:
100%
nekem is van egy ismerősöm...elég jól szituált a saját erejéből...az apja börtönben van külföldön, az anyja meg finoman szólva gyűjtögető...ő sem tudja, mit kezdjen vele...
2011. nov. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Vesz nekik lakást.

Szégyelli.

Letagadja.

Szereti őket.

(A nem megfelelő kitörlendő.)

2011. nov. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Semmit.

Vagy megoldod a Pioneer-anomáliát, megnyered a fizikai Nobel-díjat (1 millió dollár) és veszel nekik egy lakást meg adsz nekik egy kis költőpénzt.

2011. nov. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy mit kezd ezzel a helyzettel, az nagyban a szüleitől függ.

Hogy hogyan nevelték, vagy bántak vele felnőtt koráig.


Sok ok miatt lehet, hogy nem foglalkozik a szüleivel és elnézi hogy nyomorognak.

Gondolok itt arra, hogy olyan káros szenvedélyek miatt váltak hajléktalanná amit a gyermekük szégyell és rossznak tart.


Olyan is van amikor a rossz bánásmód miatt nem törődik azzal, hogy a szülök rosszba sorsra jutnak mint ő maga!


De ennek a bánásnak a fordítottja is igaz!


Attól, hogy olyan életmódot élnek a szülei ami miatt hontalanná valának.

Ettől függetlenül szánalomból vagy a családi kötelék miatt, abban támogatja az őseit amiben csak tudja.

2011. nov. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az a legnagyobb gond hogy eleg fiatal vagyok meg 19 eves. Ezert utalom oket, hogy ennyi idosen ilyen nagy feladatot kaptam az elettol.
2011. nov. 19. 20:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Költözzenek be a te lakásodba.
2011. dec. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én egy 6 nm-es szobát bérlek. Elég szűkös lenne hármunknak.
2011. dec. 7. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!