Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok írni valamilyen...

Tudnátok írni valamilyen edzéstervet alkarra?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Egykezes súlyzót emelgess csuklóból.

Tehát leülsz, kezedben valami súly és csak a csuklóddal emelgesd úgy, hogy a karod nem mozdul meg.


Vagy vegyél egy marok expandert.

2011. nov. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ :D az alkar felső részére is jó ? [link]
2011. nov. 20. 19:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Hááát... Figyelj, nem tudom mekkora izmokat akarsz, de ott soha nem lesz annyi, mint mondjuk felkarban (bicepsz, tricepsz). Az alkaron az izom inkább lent van. Nyomkodj össze egy teniszlabdát ököllel és tapogasd ki.

Alkar alsó részére marokerősítőt / expandert vegyél, a felső részre pedig amit elsőként írtam, emelgess súlyt csuklóból. De "mondom", tapogasd ki milyen mozgásnál mozog a legjobban ott, ahol nagyítani akarsz.

2011. nov. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi még 1x :D
2011. nov. 20. 20:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne kompletten egy izomcsoportra próbálj meg rámenni,hanem válassz olyan edzésmódszert,amely több izmot mozgat meg egyszerre, és funkcionális hatása van!
2011. nov. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szkanderhez kell
2011. nov. 21. 15:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Az alkar mozgatja a tenyered, a felkar az alkarod.

Tehát akkor neked bicepsz és tricepsz kell, mert az az izomcsoport mozgatja az alkart. Ha alkarra gyúrsz, azzal csak a szorításod lesz erősebb és te szkanderozni akarsz, nem pedig a másik ujjait eltörni.

2011. nov. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
most hogy irod, tényleg igazad lehet ... igy logikus
2011. nov. 21. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!